reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Lalamido szalejesz w tej wannie ;) ja Was podziwiam z tym ściąganiem...mi sie tak niechce ściągać...przy Stasiu zawsze miałam zamrożone a teraz leń....wystawiam cycucha i nie chce mi sie ściągać :):rofl:
 
reklama
Lalamido szalejesz w tej wannie ;) ja Was podziwiam z tym ściąganiem...mi sie tak niechce ściągać...przy Stasiu zawsze miałam zamrożone a teraz leń....wystawiam cycucha i nie chce mi sie ściągać :):rofl:
Chcieć to i mi się nie chce [emoji12]... ale jak mi się dziecię za każdym razem krztusilo, siniało i oddechu złapać nie mogło to moje chcenie nie miało wiele do powiedzenia.
Ale jest nadzieja (?) [emoji6]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My na szczęście po szczepieniu 6w1 i pneumokoki ale tym płatnym i Młoda tylko śpiąca była, ale syn po tym samym zestawie goraczkowal jeden dzień wiec co dziecko to inaczej. Pakujemy się nad morze...jadę posprzątać po ludziskach ;)
Wczoraj mielismy wycieczkę do moich dziadków 120km ale sie ucieszyli ze Młodą zobaczyli...dziadek jak nie chodzi to by wstał w krzesła tyle sił dostał na widok prawnuczki

Karlik, fajnie ze Wam wyjazd sie udal...a z kupą daliście czadu ;)

Olo, buziaki dla Maryski niech wysypka szybko znika...
Martussa, dla świętego spokoju zadzwoń jutro do pediatry. Nasza mowila ze do trzech dni moze dziecko odczuwać szczepienie.

Ja dziś zauwazylam ze jakies body musialo Młodą obetrzec i ma takie małe przetarcie jakby skórka zeszla pod pachą ...posmarowalam sudocremem bo niemam pomyslu na to innego...macie pomysły?
Sudo jest z cynkiem więc szybciutko przesusza i szybko się goi.

Ja ponieważ boję się o te wszystkie zakamarki mojego ludzika Michelin to codziennie rano smaruje go kremikiem bambino w zgieciach. I w ciągu dnia przemywam szyję mokrym wacikiem. Bo te ulewania i temperatura nie służą małemu.

A odkąd zaczęliśmy używać białego jelenia do kąpieli to nie mamy żadnych krostek [emoji1].



Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lalamido- mniej więcej moja opinia i mój wybór 5w1 ciekawe czy uda mi się dostać ta szczepionkę.... najwyzej będę czekać - he he

Zaliczyliśmy wieczorem góralskie ognisko na górze, łące pod lasem z instrumentami i śpiewami. Pełen folklor.
Kolega mówi do mojego męża: " moja baba to by pol roku dziecko w chałupie kisila a Ty w szmatę dziecko zawinales i na ognisko" szmata to moja chusta :)
Młodemu tak sie podobało ze śpi już 4 godziny a nie jadł już 5!!


Przekonania rodziców są najważniejsze bo to jest energia myśli. Jeden się zafiksuje ze jak zaszczepi to coś się stanie a inny ze Jak nie zaszczepi... trzeba mieć wlasne przekonanie i zgodnie z tym robić.

MaamAWR-obie dziewczyny miały bobathy to b.lagodna rehab choc myślałam ze raczej dla starszych dzieci niZ niemowlaki.

Lalamido- dokładnie mam to samo. I dziewczyny bez wnikania miały 5w1 i robiłam nifty i wkurza mnie to ze szczepienia to jest temat w ogóle
Sobie ufaj najbardziej!
I super ze się cyce dogadały z synkiem!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Poczytałam.
Polubiłam.
Idę spać.

Wypróżnię się tu Wam później.


Szczepienia: u nas w sierpniu.
Nic nie wiem i sram się tym, że inni się srają.
Ale jeszcze nie zaczęłam nic wiedzieć.
5w1 jest do kupienia? [emoji23]
I pneumokoki?
Które lepiej kupić i czy w ogóle.

Syn jechał hurtem wszystko za friko.
Czasem gorączkował (chyba zawsze coś tam), ale żyłam w przekonaniu, że tak ma być, bo w końcu wszczepiają w niego żywy syf. I znosiłam to ze zrozumieniem.
Mijało zawsze.
Ufałam pediatrze przy badaniu przed szczepieniem.
I było gut.

A teraz huk, nagonka, wrzawa.
Wszyscy bawią się w lekarzy, albo i Alfę i Omegę będącą ponad przeciągniętymi na ciemną stronę mocy konowałami i siedzę w lesie.
Komu ufać?
Policji nie można. Internetom nie można. Lekarze to już w ogóle ferajna Szatana. ;)

Tak czy siak my ciągle z podwyższoną bilirubiną, to się poobserwuje. No i myślę osobno. I nie wiem, czy na rota, bo - w końcu to wirus, a ten lubi się szybko mutować.

Syn chorował na rota w drugim tygodniu życia w szpitalu (nawet ordynator miał problem) i żyje. Nigdy potem nie chwycił. Od nikogo.


To tego - dobranoc. :D
 
Nie śpię od 3.40. Bo po co skoro dwa oka nie śpią i się śmieją do mnie [emoji7].

O 6.00 zaliczyłam już spacer na około bloku i teraz dziecię śpi [emoji4] i w sumie też bym poszła ale cyce pełne to trzeba im ulżyć.
I dam sobie głowę uciąć że jak skończę to mały się obudzi... i tyle będzie spania

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się wietrznie, duszno i upalnie...
W nocy kilka karmień, sama nie wiem ile...
Nadal temp wyższa ...
po 12 dzwonię do lekarza...
I się jeszcze ślini ... Mnie pierwsze zęby wyszły jak miałam 2 miechy, azaliż pójdzie w me ślady? :)

Deszczu!!!
 
Mam dzisiaj niecny plan rozpocząć ćwiczenia. Se dzień wybrałam! ponoć ma być upał wszechczasów!
Martussa- jak Ala?
Miłego upału dziewczynki!
 
reklama
Jeszcze pochwalę moje dziewczę- jedno karmienie w nocy o 3:30, kolejne rano o 7:00. Gdyby nie pobudka starszaka o 23:30 i zamieszanie z tym związane to szczęście nie miałoby limitu. No, ale nie można mieć wszystkiego podobno... Wika znów spała w woombie bo nie miałam pomysłu czym ją przykryć bo gorąco, a tak spała bez przykrycia.
 
Do góry