reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Bryyyyyy:)
Melduję się wyspana - 6 h snu z jedną przerwą :D

Dziękuję!! Dooobrze, że mi odpisałyście - bo oczytana w Internetach, że dzieci na końcu ciąży spowalniają ruchy zaczęłam się martwić, czy nie mam w brzuchu Obcego! :D Jak siądę to @Olo32 mam taką imprezę jaką Ty opisywałaś... :)
A wczoraj po południu już musiałam poleniuchować bo mi plecy sztywniały... Dostałyśmy z Hanią wczoraj taką eko - torbę zakupową i sobie w ramach relaksu wysmarowałam napis:
18035341_1428173330538129_1390275729_n.jpg



Życzę cudownej niedzieli!!!
 
reklama
Dzień dobry wszystkim [emoji4]. Ja obudziłam się o 6.30 bo mały się nie ruszał . Podchodziłam po mieszkaniu i znowu się położyłam i gadam do niego i gadam a on nic. Nagle, jak mi się odwinął z całej siły w żebra to myślałam że kręgosłup mi się przekreci w druga stronę. Odwdzieczyl mi się za pobudkę [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lalamido się chłopakowi nie dziwię... :p
Ale Tobie w sumie też nie. Jakby Adi był zbyt grzeczny, pewnie zastosowalabym ten sam sposób.
Czasami tak narzekamy, że Nas te dzieciaki od środka pokopią, ale jak za długo są grzeczne, to zaczyna nam tego brakować i zapalają się nam lampki w różnych jaskrawych kolorach...
 
Ze mnie mąż już się śmieje że mi dogodzić nie można [emoji4]. Rusza się to jęczę, że za mocno, nie rusza się to jeszcze gorzej. I jak tu się nie stresować [emoji12]. Jak nigdy panikuje przy dzieciach [emoji4]. A będę mieć chyba najbardziej niedospane i wymeczone dziecko. Pewnie dlatego tak się już pcha na świat, chce się biedny w końcu wyspać [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż jeszcze małego dopinguje. Namawia żeby trenował, był aktywny, mocniej kopał.
Ja grożę mężowi, że jak taki mądry, to następne dziecko on będzie nosił pod sercem...
I te jego komplementy: wiercę się na sofie próbując sobie znaleźć może nie tyle komfortową pozycję (już takich ambicji w 9. miesiącu nie mam), co choćby znośną, stękam, przekrecam, umęcze się... a on się patrzy na mnie, usmiecha i mówi "ciąża Ci służy"...
I weź się tu człowieku nie zirytuj.
Wiem że chce dobrze, ale musi jeszcze nad tym popracować, bo słabo mu to wychodzi... :p
 
reklama
Do góry