reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny..z moich objawów bola mnie piersi i trochę brzuch...ale za to hormony szaleją! Nie idzie że mną wytrstmac.. ja sama ze sobą a nie mogę :( moi pracownicy ciągle się pytają czemu chodzę raka znerwicowana...Masakra
Ze mna to samo:(
Z mama sie poklocilam.Mezowi tez sie oberwalo:( Zle mi samej z tym.Wszystko mnie denerwuje:pani w sklepie,czerwone swiatlo,nie umyty kubek...


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ze mna to samo:(
Z mama sie poklocilam.Mezowi tez sie oberwalo:( Zle mi samej z tym.Wszystko mnie denerwuje:pani w sklepie,czerwone swiatlo,nie umyty kubek...


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mojemu małżowi obrywa sie codziennie. Juz mu powiedzialam ze jak jestem zla to ma mi schodzic z oczu i nie wchodzic w dyskusje[emoji14]
Dzis sobie z ciekawosci zmierzylam puls i mam 85 w spoczynku a podczas spaceru (!)115. [emoji50] moj normalny puls to 65[emoji14]

 
Ale produkujecie tych postów - ledwo przeczytałam wszystkie :) Pozdrawiam i witam serdecznie nowe przyszłe mamy.

Bry, chyba zaglądać tu będę :) Wychodzi, że do 10 maja :D

Witajcie przyszłe mamusie :)
Przygarniecie mnie? Z obliczeń wychodzi mi termin na 10 maja.
Mam już rozbrykana dwójeczke w domu 4,5 latka i 1,5 roczniaka więc mam wesoło i czasem ciężko a teraz dojdzie nam niemowlaczek więc będzie to niezłe wyzwanie macierzyńskie :nerd:

Fajnie że 10 maja - jest nas coraz więcej. No i coraz więcej potrójnych mam :)
 
Niby nie boję się lotu, ale naczytalam się już tyle że mam mętlik w glowie.... w poniedziałek lecimy na zasłużony odpoczynek i zastanawiam się czy wszystko będzie ok :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja jakiś strasznych nerwów nie mam, powiedziałabym, że jestem wyjątkowo nie nerwowa...chociaż w sobotę miała ataki ;)
ten progesteron to tak w dolnej granicy normy, mam 17,386 a norma na I trymestru to 11,0-44,3, dobrze, ze mam dufaston. A Z bety wychodzi 5tc
 
ja jakiś strasznych nerwów nie mam, powiedziałabym, że jestem wyjątkowo nie nerwowa...chociaż w sobotę miała ataki ;)
ten progesteron to tak w dolnej granicy normy, mam 17,386 a norma na I trymestru to 11,0-44,3, dobrze, ze mam dufaston. A Z bety wychodzi 5tc
Podobno progesteron nalezy dwa lub 3 dni pod rzad mierzyć, bo na tendencje do skokow i spadkow wiec jeden wynik jest Nie miarodajny.

Po czym poznalyscie ze macie progesteron niski? Mi lekarz nic nie wspominal a chętnie zrobilabym takie badania. Mimo ze piersi mnie bolą, temp mam podwyższona a tak podobno jest jak jest progesteron wysoki.

Mierzysz temperature ?

 
Gratuluję betek

Dziewczyny robi któras betę w Luxmedzie bo tylko ja mam chyba tylko inne przedziały jakaś ogromna
 
reklama
Mnie dopadl wirus opryszki jednak na brodzie.
Naczytalam sie ze najgorsza jest narzadow plciowych i jesli to wtorna czyli kolejnu raz nie jest tak zle.Nie spalam na dodatek po nocy.Lece do apteko bo boli jak cholera:(Milego dnia

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry