reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny ja wlasnie bylam u gina. Widziałam juz serduszko :D jak będę w domu wkleje zdjecia z usg :)


GRATULACJE:DDDDD

Jagi- jak u Ciebie? odpoczywaj!

Ja dzisiaj po masakrycznym dniu w pracy. Byłam dzisiaj sama z dziećmi, nie za dobrze się czułam i byłam strasznie rozkojażona...Jeszcze ta pogoda, w warszawie dziś jesień. Dobrze, że w środe lekarz, ide na l4. Stresuje się za bardzo jak jestem w pracy. dzisiaj wg mam doła :(
 
GRATULACJE:DDDDD

Jagi- jak u Ciebie? odpoczywaj!

Ja dzisiaj po masakrycznym dniu w pracy. Byłam dzisiaj sama z dziećmi, nie za dobrze się czułam i byłam strasznie rozkojażona...Jeszcze ta pogoda, w warszawie dziś jesień. Dobrze, że w środe lekarz, ide na l4. Stresuje się za bardzo jak jestem w pracy. dzisiaj wg mam doła :(
Siedze w domu jak na szpilkach.Lekarz przyjmnie mnie ok 21-22.Mam nadal dolegliwosci ciazowe jak wielkie piersi i ciagla potrzeba snu wiec moze nie jest tak zle.I ciagle bym sluchala smętow-tak mnie bierze na placz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
GRATULACJE:DDDDD

Jagi- jak u Ciebie? odpoczywaj!

Ja dzisiaj po masakrycznym dniu w pracy. Byłam dzisiaj sama z dziećmi, nie za dobrze się czułam i byłam strasznie rozkojażona...Jeszcze ta pogoda, w warszawie dziś jesień. Dobrze, że w środe lekarz, ide na l4. Stresuje się za bardzo jak jestem w pracy. dzisiaj wg mam doła :(

W Krakowie tez pada☹️ jesień nadchodzi [emoji262]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
GRATULACJE:DDDDD

Jagi- jak u Ciebie? odpoczywaj!

Ja dzisiaj po masakrycznym dniu w pracy. Byłam dzisiaj sama z dziećmi, nie za dobrze się czułam i byłam strasznie rozkojażona...Jeszcze ta pogoda, w warszawie dziś jesień. Dobrze, że w środe lekarz, ide na l4. Stresuje się za bardzo jak jestem w pracy. dzisiaj wg mam doła :(

Siedze w domu jak na szpilkach.Lekarz przyjmnie mnie ok 21-22.Mam nadal dolegliwosci ciazowe jak wielkie piersi i ciagla potrzeba snu wiec moze nie jest tak zle.I ciagle bym sluchala smętow-tak mnie bierze na placz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Z maluszkami pracujesz?Mam kolezanke co wlasnie z zlobku pracuje.Maluchy trzeba nosic,jak jeden zasnie,drugi placze.Wraca do domu padnieta.Poczatkinsa trudne bo maluszki nawet takie male bardzo placza na widok obcej cioci

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry