reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Olo32 co jest nie tak z Twoim wynikiem? Jakby Mega szybko Ci spadł ten cukier ale czy o czymś to świadczy? Hmm...

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nie wiem! I tylko ten wynik po 2h jest opisany jako 'poza norma'.. Licze jeszcze na to, ze to pomylka lekarki przy opisywaniu wynikow..

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć przy wtorku. ;)


Jakich suplementów dla ciężarnych używacie w aktualnym trymestrze?

Tyle jest tego na rynku, że zawsze mam dylemat w momencie zakupu i ostatecznie nabywam ciągle to inne opakowania.
Teraz stoję przed nowym zakupem - i nie mam pojęcia, co wziąć, by było w ogóle warto. :]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, miałam krzywą robić w tym tygodniu, ale w przychodniach czarno od grypy, zrobię w przyszłym. Wizyta 6 lutego, to mamy czas.
Malutka tak kopie, że chyba ma już ze dwa kilo wagi normalnie ;) Wczoraj chciała się przebić do pęcherza aż sobie zakrzyknęłam :D
Buziole :*
 
Ja biore falvitmama stosunkowo tani ok 30zl za 60 tabletek i dobre dawki.

Ja dzis byłam na wynikach druga toxmoplazmoze robiłam mam nadzieje ze dobra bedzie.

Olo moze u Ciebie chodzi że miedzy drugim a trzecim wynikiem taka mala roznica.

A jak ogolnie dziewczyny sie czujecie? Twardnieje Wam brzuch? Czujecie te skurcze co powinny być po 20 tyg?
 
Ja aktualnie biorę Prenatal Duo ale tylko 3x/tydzień.

Wczoraj wizytowaliścy [emoji3]
Dziewczynka ma już 780g[emoji7] nasze szczęście już nie takie małe... wszystkie narządy oki. Powiem szczerze że ten obraz na usg strasznie zamazany... gdyby nie opisywał to ciężko byłoby dostrzec. Wód płodowych mam dużo. Szyjka taka sama jak miesiąc temu czyli 34mm bez rozwarcia. Mam upławy spore ale sprawdził i powiedział że to nie jest żadna infekcja - podobno to normalne na tym etapie ciąży. Wyniki krwi dobre więc powiedział że morfologie sobie darujemy przy następnym badaniu - mam zrobić mocz, toxo i rub. Ciśnienie takie jak zawsze czyli niskie 110/60. No i najważniejsze - glukoza po 2 godzinach wyszła mi 123, powiedział że powinna być poniżej 100. Zlecił mi dietę cukrzycową ale bez wizyty w poradni. Waga przez dwa miesiące podskoczyła 6kg, powiedział że to dużo i żebym się bardzo pilnowała... więc się trochę zmartwiłam [emoji20]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny normy dla kobiet w ciazy sa inne niz te co opisuja labolatoria dla osob zdrowych pozostalych. Po tescie glukozy kolejno 92/180/153. Powodzenia.
 
Do góry