reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam mamusie ☺ termin mam na 20 maja i od miesiąca zmagam się z nerwica lękową. Czy któraś mamusia miała z tym styczność? Przyznam szczerze ze jestem przerażona i sobie nie radzę strasznie boje się o moje maleństwo...
 
reklama
Witam mamusie ☺ termin mam na 20 maja i od miesiąca zmagam się z nerwica lękową. Czy któraś mamusia miała z tym styczność? Przyznam szczerze ze jestem przerażona i sobie nie radzę strasznie boje się o moje maleństwo...
Cześć. Może dobry psycholog?? Nie szukaj wirtualnie, idź do specjalisty. Pozdrawiam.
 
Asiu, u mnie 32,4. Ostatnio młoda była ważona w 30,6- 1700. A co do tej szyjki na zewnątrz- teraz tak to analizuję i chyba chodziło jej o to, że mój brzuch ogólnie jest bardzo nisko (to moja 4 ciąża) i mięśnie wewnątrz i więzadła już tak dobrze nie trzymają :( sama czuję, że bardzo nisko mam wszystko- nacisk na wargi sromowe duży, wyglądam jakbym była cała opuchnięta. Ale oszczędzam się, dużo leżę i liczę, że i to dziecko urodzi się jak wszystkie poprzednie w swoim czasie.
 
Martussa82 ale super! Kawał dziewczyny! :)
Legitymacja honorowego krwiodawcy wystarczy? Ja mam, ale i tak kazali oznaczać. W pakiecie na szczęście ;)
5 maja ładna data :) i łatwa do zapamiętania.

Ja już po fryzjerze i pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Cały dzień w biegu i obiad zjadłam dopiero po 21, a potem zrobiło mi się słabo i prawie zemdlałam.. Nigdy więcej takiego tempa..

A szkoła fajna :) super prowadząca, zajęcia z tego co widzę tylko teoretyczne - bez aerobiku i jogi ;) przy omawianiu faz porodu się wzruszyłam.. Tiaaa ;) a i jestem dziewczyną w najdojrzalszej ciąży - same 28 i 29 tygodniówki ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olo32 Ty se tak rób!!! Kanapki w torebkę i powoli!!! Mnie gin kazał wczoraj zwolnić tempo - no chyba w przemieszczaniu się z kanapy na fotel - jeśli mam doczekać do 5 maja... Ale faktycznie - powoli już chyba trzeba, głowa może i dałaby radę, ale po tylu tygodniach nasze ciała już straciły sporo energii a jeszcze muszą ciut znieść... Na przykład mycie okien przed Świętami :D
Gin powiedział, że legitymacja wystarczy :)

Dzień dobry, melduję się po 7 h snu z przerwą na 1 wycieczkę do toalety... Wczorajsza wizyta uspokoiła mnie i dlatego spałam normalnie. Za oknem mam mróz, ale jeśli będzie dziś ładnie to książka, leżaczek i będę się "werandować" :D Hania dziś jedzie na wycieczkę, zawiozę ją do szkoły i niech też korzysta ze słoneczka.

Dobrego wtorku!!!
 
Hej[emoji16]hej[emoji3] witamy [emoji16] u nas ptaszki śpiewają i może będzie tak pięknie jak wczoraj. Dziewczyny coś teraz pyli? Bo od wczoraj połowa moda mi smarkała, teraz doszło bolące gardło. Co roku tak mam ale brałam coś na alergię i było ok więc nie martwiłam się tym ale teraz nie wiem co mogę zabrać.... Ratujcie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej[emoji16]hej[emoji3] witamy [emoji16] u nas ptaszki śpiewają i może będzie tak pięknie jak wczoraj. Dziewczyny coś teraz pyli? Bo od wczoraj połowa moda mi smarkała, teraz doszło bolące gardło. Co roku tak mam ale brałam coś na alergię i było ok więc nie martwiłam się tym ale teraz nie wiem co mogę zabrać.... Ratujcie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Połowa nosa.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Martussa82 z tego co wiem to ligitymacja moze byc pod warunkiem ze masz tam nazwisko juz po mezu te obecne tak samo i z wynikiem z laboratorium moze byc stare ale musi miec juz nazwisko obecne nie panienskie ☺
Milego dnia dziewczynki zycze ☺
 
O widzicie, a ja przy każdej ciąży muszę oznaczać grupę. Gin powiedział, że oryginał musi być z obecnej ciąży. Olo, chodzisz na Żelazną na szkołę rodzenia?
 
reklama
Hej[emoji16]hej[emoji3] witamy [emoji16] u nas ptaszki śpiewają i może będzie tak pięknie jak wczoraj. Dziewczyny coś teraz pyli? Bo od wczoraj połowa moda mi smarkała, teraz doszło bolące gardło. Co roku tak mam ale brałam coś na alergię i było ok więc nie martwiłam się tym ale teraz nie wiem co mogę zabrać.... Ratujcie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Brzoza, leszczyna, olszyna---- :(

@Martussa82 z tego co wiem to ligitymacja moze byc pod warunkiem ze masz tam nazwisko juz po mezu te obecne tak samo i z wynikiem z laboratorium moze byc stare ale musi miec juz nazwisko obecne nie panienskie ☺
Milego dnia dziewczynki zycze ☺

Mam pesel :D CO tam nazwisko Męża, przecież sie mogło zmienić :D
 
Do góry