reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Hehe, no to nic;) pozostaje metoda prób i błędów, bo u mnie jak i u Ciebie, tryb leżący i o sklepie i zwykłym mierzenia nie mam nawet co marzyć :errr:
 
Kurczę na burze sie u mnie zbiera a ja tak bardzo nie lubię burzy. W ogóle jakos dziwnie sie dzis czuje mam wrażenie ze brzuch m sie obnizyl bo jak siedzę to o uda mi sie opiera, ciągle mi duszno i za gorąco i taka jakas nie spokojna i poddenerwowana jestem. Mam nadzieje ze to wina ciśnienia i zapowiadającej sie burzy.
 
Ja przez zmianę pogody musiałam się położyć. Głowa zaczęła mnie tak boleć, że nie miałam siły patrzeć nawet. Zjadłam obiad i spałam chyba ponad 2h. Mąż pojechał do SR na swoje zajęcia tatusiowe.

Maui, wyjaśnienie o suwaczkach się pojawiło, jakby co.
Janka, ja mam jeden stanik z HM, bardzo fajny. Polecam: Link do: MAMA Biustonosz dla karmiącej
Wioleta, ja dzisiaj dostałam z próbek darmowych jeszcze z Bebiprogramu. Ale tylko teczkę i okładkę na książeczkę zdrowia.
 
Hej! U mnie nic nowego, jeszcze nic konkretnego nie wiem. Jutro kończę ten 36 tydzień, do którego chcieli mnie przynajmniej przetrzymać, więc liczę ze się dowiem, co dalej.
Dzisiaj mam jakiś kiepski dzień. Od wczoraj mała jest trochę mniej ruchliwa, co mnie stresuje. czuję ruchy, ale dużo rzadziej i krócej niż kilka dni temu. Ostatnio tak mi dawała w kość, że aż mnie brzuch wieczorami bolał, a od wczoraj jakąś taka spokojna jest. Powiedziałam to dzisiaj na obchodzie, to mi zrobili usg z przeplywami, na szczęście wyszło ok. Do ktg też raczej nie ma zastrzeżeń, ale i tak się martwię.
 
Kurczę na burze sie u mnie zbiera a ja tak bardzo nie lubię burzy. W ogóle jakos dziwnie sie dzis czuje mam wrażenie ze brzuch m sie obnizyl bo jak siedzę to o uda mi sie opiera, ciągle mi duszno i za gorąco i taka jakas nie spokojna i poddenerwowana jestem. Mam nadzieje ze to wina ciśnienia i zapowiadającej sie burzy.

Burza? To do mnie pewnie nie dojdzie nawet

Ja też musiałam sobie drzemkę po obiedzie uciąć. Ale jakaś przymulona dalej jestem. Młody ostatnio tak leniwiej się rusza, przeciąga tylko, pewnie mało miejsca ma.

Edit:
Kaylla: patrz też napisałam, że mały słabiej się rusza :) ale tak wyczytała, że tak może być w tym okresie, bo coraz mnie miejsca jest.

Jak odświeżam stronę to suwaczki róznie pokazują. Mój ciągle albo dzień do tylu albo dwa, ale tym się akurat nie przejmuję :)
 
No dzisiaj na obchodzie zastępca ordynatora stwierdził że czekamy do końca 36 albo trochę dłużej. Dziś już odpuscilam, ale jutro chciałabym już usłyszeć coś konkretniejszego skoro ten 36 tydzień się kończy...
 
reklama
A ja wyjątkowo dobry dzień dziś miałam, ciągle w ruchu a zero bólu kręgosłupa, nawet nogi mi nie spuchły, brzuch nie twardniał itd. Jakbym w ciąży nie była tak lekko się czułam. Ale to cisza przed burzą, pewnie noc będzie ciekawa ;)

Mi Mały dalej daje w brzuchu do wiwatu, ale to 33 tydzień, więc pewnie ma jeszcze miejsce.
Czułyście ruchy w pachwinie, ja wczoraj pierwszy raz, aż się bałam nogę zgiąć ;)

GosiaLew, o patrz nawet o tym ciśnieniu bym nie pomyślała, że to przyczyna a faktycznie raczej mam niskie niż wysokie. Ja na razie tylko dieta, jakoś przed tydzień, a potem zobaczą co dalej. Wogóle dowiedziałam sie dziś, że z cukrzycą, jak donoszę do terminu to do szpitala mam zgłosić się dwa dni wcześniej.
 
Do góry