reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Zamawiałyście może paczkę z PZU dla niemowlaka? Właśnie mama mi pokazywała, że do mnie przyszła. Nawet spora, smoczek, komplet zabezpieczeń do kontaktów, jakieś kosmetyki itd.
 
reklama
Ewcia no to swietnie, ze zaliczylac udany dzionek! Po tych nieprzyjemnych wynikach przydala aie taka odskocznia :)
Ja w przyszlym tygodniu tez wybiore sie do fryzjera ;D

Jasmin jestes juz na takim etapie, ze cos tam musi malymi kroczkami sie dziac, ale lekarka ma racje zeby jeszcze zaciskac nozki.
Jak bylam w piatek na wizycie to sie dowiedzialam, ze moja szyjka jest juz dojrzala - cokolwiek to znaczy :p

Maur mozesz ukazac swoj brzuszek w calej okazalosci??? ;)
Jestem ciekawa jak wyglada 'opuszczony poklad' :p
Miedzy biustem a brzucholem mam mega szpare, ze moge sobie stoliczek zrobic :D hehe Do tego od poczatku mam nisko brzuszek, wiec pewnie trudniej bedzie zauwazyc moment kiedy opadnie, a z tego co slyszalam to zdaza sie, ze dopiero przed sama akcja tak sie dzieje.
 
Ja dziś postanowiłam podgonić prasowanie i się wzięłam za nie osobiście, 50 ciuszków i 2 godziny z głowy - już wiem, że tego nie polubię, reszty nie ruszam :D
Zaraz zabieram się za obiad, jakoś nic mi się nie chce, ja jednak bez słońca dużo gorzej funkcjonuję :/

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
Ja tez chyba musze się do fryzjera umówić na podcięcie włosów. Nie obcinałam od września.

Wybrałam się dzisiaj na zakupy i nic sobie kupiłam. Nałaziłam się z sklepach i teraz odpoczywam.

Dzisiaj już dam sobie wolne.

U nas się nawet przejasniło
Mam nadzieję, że jutro nie będzie padać to popiera i na balkonie wysuszę.
 
Jaśmina, to przynajmniej odpoczniesz przed porodem ;)
Ja ostatnie trzy dni częściej wstawalam, bo męża nie było i brzuch ciągle twardy. W ogóle tak nisko czuję główkę, że boję się, że nie dotrwam do terminu...
Do prania zostały mi jeszcze trzy pralki plus części od wózka po córce. Komoda juz zapelniona ;) musze jeszcze domowic kosmetyki z Gemini i dla siebie Staniki do karmienia, koszulę i szlafrok i będzie koniec. Aaa i jeszcze chusteczki i pieluchy ;)

Ewa, Ty masz chyba za dobrze z tym mężem, że Ci tak jedzonko pod nos podsuwa ;)
 
reklama
Boliwia a gdzie zamawiasz staniki? Masz jakieś sprawdzone źródło?;-) ;) bo do mnie dziś przyszły dwa, oba zamówiłam u tego samego sprzedawcy wg tabelek które ma na aukcjach, oba rozmiar 80c, no i zonk. .. jeden dobry a drugi za mały.
 
Do góry