reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Evelinka, mogę, ale na zamkniętym i rano. Wrażenie robi nie szpara między biustem a brzuchem, ale ten zwis nad łonem :szok:
Musi być to zwis poważny, bo przyjaciółka przyleciała mnie po tygodniu odwiedzić i już w drzwiach pytała czy z tym brzuchem co mi opadł nie rodzę już!
Malutka jednak akcja ’zepsuty suwak” wzruszyła operatora:wink:

Kaylla , Ty to pewnie na mnie czekasz z porodem :tak: i dobrze , bo masz jeszcze z tydzień czasu-lepiej poczekać dla dzidzi jak się zgodzą:tak:

Sprzedałam wczoraj auto i już teraz mnie wożą- byłam w Jysku i kupiłam te pojemniki na waciki co polecałyście, a obok skarpety i gacie, bo córka mi ukradła na tygodniową wycieczkę ...
Paczka z wózkiem wyszła w końcu dziś- już mi się nie chce opisywać historii "współpracy" z Panią sprzedawcą, niemniej sprawdziłam u kuriera, paczka wyszła, a teraz zobaczę czy to to cudo jakie miało być.
 
reklama
Papatki pij dużo wody. Ja rano to najpierw pije wodę.

Maui no oby wózek był taki jak trzeba.

Tylko mi się tu nie ścigać z porodami ;)

Jejku ja dzisiaj mam problemy ze zgaga i w ogóle układem pokarmowym.
 
Ja patrze na dobre i na zle :D i za troche sie klasc spac ;D jutro mam 35 tydzien i jeszcze 5 tygodni i bede synka tulic :) chciaz cos czuje ze przenosze :/ no ale zobaczymy czy synkowi bedzie sie spieszyc :D milego wieczorku :****
 
Dobiłam do 130 odcinka "wspaniałego stulecia" i zaczęło mnie to nudzić...

pytania które mnie wnerwiają:
1. kiedy rodzisz?
2. jak na imię ma dziecko?
3. poważnie nie chcesz powiedzieć płci? jest jakiś poważny powód?
4. czy możesz dać znać jak będziesz jechać na porodówkę?
5. jak wrócisz do domu, to zaraz przylecę zobaczyć dziecko, dobra?

wszystkie teksty z tego tygodnia

tydzień świra...
 
Dobiłam do 130 odcinka "wspaniałego stulecia" i zaczęło mnie to nudzić...

pytania które mnie wnerwiają:
1. kiedy rodzisz?
2. jak na imię ma dziecko?
3. poważnie nie chcesz powiedzieć płci? jest jakiś poważny powód?
4. czy możesz dać znać jak będziesz jechać na porodówkę?
5. jak wrócisz do domu, to zaraz przylecę zobaczyć dziecko, dobra?

wszystkie teksty z tego tygodnia

tydzień świra...

Na pytanie kiedy rodzisz odpowiadam: też bym chciała wiedzieć :D

Reszty pytań nie doświadczyłam na szczęście. Chociaż są osoby co jak mnie spotkają to się pytają o termin porodu, to mnie wnerwia mówienie tego samego.
 
Do mnie burza tez nie dotarla nawet sie rozjasnilo po poludniu.

Dziewczynki czekajcie z porodem do odpowiedniego momentu :) nie spieszyc sie! :)

Maui trzymam kciuki zeby wozek byl ten co sobie wybralas.
Oj wspolczuje ciaglych pytan, potrafia byc bardzo wnerwiajace.. ja co chwila musze informowa jakie bedzie imie i kiedy rodze :/

U mnie postep! Kupilismy farbe do pokoiku malej :) jakas nowosc z dekorala mam nadzieje ze wyjdzie tak jak bym tego chciala. :) a jutro wycieczka po panele na szczescie te sa juz wybrane, co prawda mezowi niezbyt przypadly do gustu ale to ja jestem od dobierania kolorystycznie wszystkiego :)
Znow mam bole pod lopatka :/ leze wcinam czekolade ogladam singielke ale czuje ze niebawem lece spac.
 
Maui, to co, masz na fejsie na bieżąco relację z porodu zdawać?! :D
powiedziałam grzecznie owej osobie, że jak będę jechać na poród to nie będe się zajmować informowaniem innych osób... ludzie są kurna tak skupieni na swej ciekawości, że szok! ta pani znów, co chciała przylecieć po porodzie, jakoś w czasie ciąży nie ma siły i czasu żadnego gestu życzliwości wobec mnie wykonać, a tak już pierwsza by była... no nie na miejscu zachowanie...
 
reklama
Sylwia tyle, ze dziś to nie było pytanie "jak dziecko będzie miało na imię" tylko "jak ma na imię" za raz po tym, że informuje iż rodzina nie zna płci...

a kiedy rodze, mówię, że też chcę wiedzieć...
ludzie głownie chcą wiedzieć, ale jak się czuje to mało kto
 
Do góry