reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dzieki dziewczynki za rady :) lepiej jest sie Was dopytac bo najlepiej jako przyszle mamy doradzicie :) w takim razie do kosciola sie udamy ale sala jest 35min drogi od kosciola. Trudno sie mowi dzieciaczek najwazniejszy :)

Plucik tak jak Gosia pusze sukienka oversize bylaby najlepszym rozwiazaniem :) nie musisz przeciez wystroic sie jak gwiazda hollywood wazne by bylo Ci wygodnie :)

U nas progress szafa wreszcie zlozona! Ufff jest wieeelka radosc ze pusta przestrzen w sypialni zapelniona :) takze od jutra praca pelna para w ukladaniu ciuszkow.
 
reklama
No i kolejny weekendzik zlecial, a wraz z nim zaczelysmy z Niunia 36tc w dwupaku; bardzo sie ciesze, ze pomimo niektorych utrudnien juz tak daleko dotrwalysmy :)
Teraz to juz chcialabym sie rozpakowac.. Niunia jest juz tak nisko, ze nie daje rady normalnie funkcjonowac :( ciagniecia, klucia, bol kregoslupa no i biedny pecherz, tak bardzo chcialam sie wybrac na jakis dluzszy spacerek do lasu, ale wizha konsekwencji i braku toalet mnie dobija :/

Tez dostalam zaproszenie na komunie, na 7 maja.. Jestem nastawiona na nieee, ale jakos nie potrafie odmowic... Glupia ja :/
 
Jak czesto doswiadczacie czkawek u swoich maluchow?

Dzisiaj odnotowalam 3 w ciagu dnia, a ostatnimi czasy chyba nie ma dnia gdybym nie zauwazyla. Moze to naturalne ale czy to powinno niepokoic?
 
U nas czkawka też kilka razy dziennie i w nocy jak się kładę. Po urodzeniu dzieci często będą miały czkawkę, ale im to nie przeszkadza, nawet dziecku to nie dokucza, więc nie ma co się przejmować.
Czkawka jest wynikiem niedojrzałego układu nerwowego.
 
reklama
U mojego synka tez 3-4 razy dziennie czkawka. Mój lekarz powiedział ze to dobra oznaka i dziecku nie przeszkadza :). Dobranoc :)
 
Do góry