reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

coś się suwaczek zaklinowała przy postach, bo na profil wchodzę i jest aktualny a tu nie...
zaczęłam 37 tydzien
 
reklama
GosiaLew dziękuje Ci bardzo, cieszę się, że można na Was liczyć Dziewczyny. Gosiu jak myślisz dostanę najpierw dietę i codzienne mierzenie poziomu glukometrem, czy od razu przepisują insulinę ? Kompletnie jestem zielona w tym temacie. A przecież na dodatek mam niedoczyność tarczycy, ciekawe co mi jeszcze wyjdzie na koniec :(

Co do wyników, to miałam obciążenie glukozą 75,
Pierwszy wynik: norma 81
Drugi wyniki: nieznacznie powiększony 183, norma 180
Trzeci wynik: po bandzie bo miałam 184, a chyba norma 140

Kaylla a może właśnie dlatego, że tak skaczą to bedą robić rzadziej badania krwi, a opierać bedą się na zapisach Ktg. Ale najlepiej pytać Lekarza.
 
Witam się i ja. Usnęłam przed pierwszą a po 7 byłam wyspana. Ale coś mnie gowa boli.

Kasik90 też jestem na etpaie zgagi po wszystkim ale pomagają mi migdały, po kilka po każdym posiłku. A jak Cię męczy w nocy to spij w wyższej pozycji.

Papatki generalnie najpierw jest dieta. Z tym, ze u Ciebie ten drugi wynik jest dziwny a i tez jesteś na późnym etapie ciąży. Przy insulinie też obowiązuje dieta.


Mam coraz więcej ketonów w moczu, jem już o 23 nawet a tu ciągle pasek podbarwiony. Dobrze, że mam lekarza jutro.
 
Witamy i my, nocka wyjątkowo przespana, chyba byłyśmy bardzo zmęczone wczoraj. Mam nadzieję, że dzisiaj ogarnę w pokoju małej i może złożę kołyskę do naszej sypialni.

Nadal mnie męczy to ciągłe bieganie do toalety, ile można...
 
Wróciłam z labu, poprosiłam na cito wiec koło 12-1 będą wyniki. Jak coś to sziś mój lekarz jest i szybko będę dzwoniç. Zrobiłam też TSH bo na poczatku byly z tym hocki i mialam zrobic w styczniu ale przez ten szpital nie zrobilam.

Też siè zadtanawiam co się jeszcze wydarzy na tej końcówce...dobrze , że to już końcówka 35 tyg to już bezpieczniejszy okres....
 
Dzień dobry!

kasik90, dziewczyna z fejsa urodziła w 35t i 2 lub 3 dni, termin miała na 2 maja, 3 dni przede mną :szok: A który to tc dokładnie to już zależy jak kto liczy. Teoretycznie właśnie 36.

Ja dziś wizytuję, ale na NFZ, więc pewnie wiele się nie dowiem :) USG też pewnie nie będzie. Właściwie chcę się załapać tylko na darmowego GBSa, a później już wizytuję tylko prywatnie.
 
reklama
No właśnie dlatego że skaczą to powinnam mieć codziennie. Bo teoretycznie jeśli przekroczylyby 40 to powinni od razu działać i cesarka. A tak to mogą coś pominąć, bo jednego dnia mogę mieć 25, dwa dni później 17, a w międzyczasie mogło być 50. A taki poziom już jest niebezpieczny dla małej. Mniejszym zagrożeniem byłby poród.
 
Do góry