reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Już po obchodzie. Lekarz stwierdził, że zrobią badania dopiero w poniedziałek. A na moje pytanie, czy to nie jest zbyt ryzykowne stwierdził, że jak kwasy wzrosną to tak od razu nic się nie stanie. Sama nie wiem.
Inna pani profesor ale z innego oddziału u której byłam kiedyś na konsultacji mówiła ze właśnie monitorowanie poziomu kwasów jest przy cholestazie najważniejsze, bo jak będą zbyt wysokie to dziecko się zacznie zatruwac. A ani ktg ani usg tego od razu nie wychwyca. No cóż, co lekarz to inna opinia, muszę wierzyć, że wiedzą co robią i wszystko będzie ok.
 
reklama
Witam i się ja :) noc minęła nawet dobrze tylko mały chodzi mi wszędzie i boli :/ tez tak macie ze jak się obracacie na bok czy z boku na sport to boli was dol brzucha? To jest jakaś masakra
 
Kobiety... ja nie nadążam...
przyznaję się ze czytam pobieżnie a już zapamiętać co u której to dla mnie wyższa szkoła jazdy.
To u mnie norma bo w pracy dopiero po 9 miesiącach zapamiętałam jak kto ma na imię... o nazwiskach to nawet nie wspomnę...

Maui ja z oksytocyną podłączoną byłam nawet w wannie -więc u nas się nie leży

Gosia Lew ja mam astygmatyzm i od stu lat nie mam pogorszenia ALE nie każdy lekarz potrafi dobrze dobrać szkła. Zdarzył mi się jeden który tak dobrał (i chodzę do niego od 30 lat reszta to patałachy), że nie bolała mnie głowa i nie widziałam krzywo -bo pomimo że wada na 1 i 2 oko może być inna to na dwoje oczu trzeba dobrać jeszcze inaczej -optymalnie dla mózgu. Najlepiej to zweryfikować idąc do innego lekarza i nie mówiąc mu jaką się ma wadę -dramat... ja mam szkła 1,25 i 1,5 a jeden mistrz przepisał mi okulary 5 i 5.5....

Karmienie piersią do 3 roku życia 6 lat temu było modne w WHO, teraz już zeszli z tonu do roku.

O matko mała mi zaraz wylezie bokiem... ona jednak woli jak ja biegam od rana do nocy z wywieszonym jęzorem... odpoczynek matki jej nie leży...
 
13x13 mój syn też woli jak biegam od rana do nocy, najlepiej jak stoję.

Ja się wczoraj jak przekręcałam to mnie aż nerka zabolała, ale przeszło.

Ja tam się cieszę, że mamy chociaż te +10 :D Jakby od razu było 24 stopnie to by ciężki przeskok dla organizmu był.
 
Witam się i ja :) średnio wyspana, bez sił i dalej z "coś mnie boli, ale nie wiem co".

O i jeszcze wczoraj zapomniałam dopisać, ze ja też z oksytocyną sobie spacerowałam, byłam pod prysznicem i skakałam na piłce. Dopiero na partych wtoczyłam się na łóżko, ale tam też mogłam się ułożyć jak chciałam - raz na jednym boczku, raz na drugim, na wznak. Na szczęście mój szpital na to pozwala ;) albo na taką położną trafiłam :D
 
:sad:nasza noc spokojna ale rano miałam taki ból kręgosłupa który promieniował na brzuch że przez 15min nie mogłam się ruszyć
 
A ja pod oksytocyna i jak chodziłam, to jeszcze bardziej bolało. Nie miałam na to siły, mimo, że położne zachęcały. Ale też poród trwa długo, teraz będę robiła wszystko, żeby szybciej poszło.

Ewa, nie wiem jak Ty, ale ja mam zamiar wykorzystać męża do pomocy w szybszym wywołaniu porodu ;) zwłaszcza po takim czasie abstynencji ;)

Od wczoraj mi niedobrze, mdli mnie i na wymioty mi się zbiera :/
 
reklama
Do góry