reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dzień dobry Dziewczyny, bo ze stresu się dziś nie przywitałam.

Ja to się już tylko pocieszam, że widać powoli koniec naszych dolegliwości, a przynajmniej jak nie mnią po porodzie to choć mniej będziemy się martwić, bo dziecku już nie zaszkodzi.

Dziękuje GosiaLew, mi też to wszystko wydaje się dziwne, na początku marca robiłam test glukozy 75 wyszła w normie, w połowie marca glukoza w moczu, a koniec marca, test glukozy nieprawidłowy. W poniedziałek mam wizytę u Dabietologa i swojej Gin i zobaczę co mi powiedzą.

Ja też wstałam dziś wcześnie, sąsiedzi na górze, chyba się wprowadzają, bo hałasowali na klatce, aż echo szło.
Szyszunia przyślij nam trochę tej pogody, marzę już o ciepłych klimatach.

Kaylla to faktycznie dziwne, że nie pobrali, to tym bardziej podpytaj lekarza dlaczego.
 
reklama
Kurde jutro idę na ktg , jak mi wykaże skurcze takie do porodu to chce mnie ciac , ale myślę , że tak prędko nie wykaże takich o których Ty mówisz . A Tobie kaylla tak skacze tzn od ilu do ilu dochodzi ?
 
Tak patrzę, że też mi się suwaczek spierniczył. Dziś 35t0d.

Ewa90, co do fejsa do poszedł prv :D A skurcze odczuwasz jakieś? Miałam ktg w 28tc i bezbolesne napinania, twardnienie brzucha rysowało się na max. 25 i ginekolog powiedziała, że taki skurcz to żaden skurcz. Teraz miewam już bolesne skurcze i ciekawa jestem jakby ktg to pokazało.
 
Kaylla może Ci jeszcze pobiorą? Obchód już miałaś?

Ewa90 raczej jeszcze nie masz takich skurczy.

Papatki no cukrzyca może się też pokazać później, to wszystko są hormony. Dlatego mi mój lekarz kazał robić koło 28 tygodnia a nie 24 tc
 
Kurde jutro idę na ktg , jak mi wykaże skurcze takie do porodu to chce mnie ciac , ale myślę , że tak prędko nie wykaże takich o których Ty mówisz . A Tobie kaylla tak skacze tzn od ilu do ilu dochodzi ?
Teraz jak mam to takie pojedyncze, czasem 40, czasem 50, ale w zasadzie ich nie czuje. Często pokrywają się z gwaltownymi ruchami małej. Wtedy w sobotę miałam takie po 80-90 i one bolały, ale jak widzisz po mnie nie były to skurcze porodowe, bo się uspokoilo.
 
U mnie różnie raz boli ze ciągnie od dołu albo się ruszyć nie mogę a raz po prostu twardnieje całe brzucho i tyle ale szybko puszcza . Jutro się zobaczy co tsm się narysuje.
Krążek zdejma to ciekawe w jakim czasie urodze :p mam dużo dużo chodzić od jutra
 
Ewa90, to jakoś tak wcześnie Cię "odbezpieczają". Do donoszenia niby masz mniej niż 2 tygodnie, ale ciekawe czy się wcześniej nic nie rozkręci. Ja od dziś też już bez luteiny.
 
Ja tez bez luteiny nospy i witamin tak mi jakoś dziwnie ze wstaje rano i łykam tylko dwie tabletki i na tym koniec . Ale magnez sama dla siebie będę łykac jeszcze na wieczór .
Ponoć w 36 zdejmuja. A ja po 20 to już bym chciała urodzić , ale zobaczymy jak to wyjdzie . Oby nie wcześniej :p
 
Ja na fb to nawet nie dołączałam, bo za dużo tego :)

Ja dzisiaj wizytuje, bez usg, zobaczymy jak moja szyjka i jakie zalecenia dalej. Powinnam iść umyć głowę, ale mam lenia.
 
reklama
Niesia_88 poza tym ciesze się ze juz zdejmuja bo czuję że mam infekcje tak mnie swędzi od środka piczka :/ a może jak wyjma to będzie mi teraz łatwiej wyleczyć i może tego gronkowca się wyleczy a może się wyleczyl ? Jutro mam wynik po 16 aż się boję żeby nowosci jakieś nie powstały.

Ja dziś mam dentystę i się boję bo ostatnio jak mi zęba robił to bolało :(
 
Do góry