reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

13x13 sorki, ze się uśmiecham na oponę, ale wiesz, w Poznaniu to tylko czytam w gazetach , że elita kraju w Wawie ma coś tam z oponami – nie ma co odstawać od Vipów- jesteś trendy, że tak powiem :wink:

A może masz już auta nie prowadzić, co?! :evil:

A okno, mój też zamyka, ale przezornie śpi w dresiku (poważnie), a ja w krótkim rękawku na wierzchu wywalona:-) :)


Malutka chciałam Cie trochę uspokoić; nie ma sensu myśleć, co byłoby gdyby, bo życie jest kolorowe i będzie jeszcze inaczej, zobaczysz !:yes:


GosiaLew zapytałam o happymamusia nie bez powodu- umawiała się ze mną na spotkanie, potem odwołała w ostatniej chwili i widzę, że nie logowała się na Forum od tamtej pory, a to już miesiąc, a była aktywna wcześniej… zmartwiłam się normalnie, bo tak sobie wczoraj o niej przypomniałam i sprawdziłam.. myślałam, że któraś jest na FB i może coś wie, jeśli ona tam jest (ja z FB w tym temacie nie korzystam, więc nie wiem nic więcej)
 
reklama
Odnośnie prowadzenia auta, to na jednych warsztatach mówił facet, że kobieta w 3 trymestrze nie powinna prowadzić już.

Maui, wiem, wiem. Ja to widzę tak: skurcze regularne mam koło 19,jadę do szpitala, rodzę w godzinkę maks <hahaha>
 
Maui, wiem, wiem. Ja to widzę tak: skurcze regularne mam koło 19,jadę do szpitala, rodzę w godzinkę maks <hahaha>

wysoce prawdopodobne- kobiety najczęściej zaczynają rodzić w godzinach nocnych, więc temat korków masz z głowy :cool2:

Na Lutycką mam 5 minut, ale "planuj/e" (co może nie wyjść :-) :)) Polną, a jazda po centrum wiadomo jak wygląda- stanę pod tunelem na Kościelnej i spokojnie urodzę :ninja2:
 
Materacyk mnie natchnął i zrobiłam mały porządek w pokoju potomka bo toniemy w kartonach od przesyłek hehehe no i jak już to skończyłam to wzięłam się za odkurzacz i ogarnęłam całą chatę i teraz zdycha, za duży metraż jak na kobietę w ciąży ;) tak więc gimnastykę na dziś mam zaliczoną :D teraz tylko odpoczynek, czekam jeszcze na zakupy z Tesco i dzień z głowy :)

Ja też mam najbliżej na Lutycką ale generalnie każdy inny szpital to tylko kilka kilometrów dalej więc dużej różnicy nie ma :) ja korków się nie boję tylko tego, że za długo będę siedzieć w domu i czekać na odpowiedni moment na wyjazd :D
 
Zaraz kończę pracę i lecę ogarniać wczorajsze paczki, może już coś zainstaluję w pokoju małej :-)

A mi się wydawało że happymamusia tu była ostatnio ale pewnie z kimś innym mylę.
 
I jak tak czytam rozważania o porodzie to się cieszę na moje CC. Zaplanowany termin to raz , wcześniej wiec nie przenoszę to dwa ....Jakoś się nie stresuję.... stresuje mnie tylko żebym dotrwała w dwupaku do CC i żeby wszystko poszło dobrze.
 
I jak tak czytam rozważania o porodzie to się cieszę na moje CC. Zaplanowany termin to raz , wcześniej wiec nie przenoszę to dwa ....Jakoś się nie stresuję.... stresuje mnie tylko żebym dotrwała w dwupaku do CC i żeby wszystko poszło dobrze.
Masz już ustalony termin? Ciekawa jestem czy dziś na wizycie mi już wyznaczy czyc to za wcześnie .
 
Ewa90 ja też mam mieć cc ale mój lekarz powiedział że 5 kwietnia zrobi mi usg i potem dopiero mam udać się do szpitala na kwalifikacje.
 
reklama
Madzia na gardło ja brałam Islę, Uniben psikałam. Paracetamol lub Apap i pod kołdrę. Na katar to może spróbuj wodę morską, a najlepiej to jak za dwa dni nie przejdze to jednak lekarz.
 
Do góry