reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Koleżanka poszła to ja weszłam do wanny i czytam co piszecie. Moja siostra ma 3 chłopaków i za każdym razem rodziła 4 dni wcześniej ja urodziłam córkę tez 4 dni wcześniej ale miałam poród wywołany z powodu,cciśnienie i ze puchlam. Teraz czekamy na chłopaka :) to zobaczymy kiedy urodze :D osobiście nic mi się nie chce :/
 
reklama
Taka pogoda, że tylko spać. Robię obiad i czekam na męża. Głowa mnie boli, chciałam napić sie kawy, takiej jak zawsze, że więcej spienionego mleka kapka kawy, ale dzis wyjątkowo mi nie smakowało, mdlilo, zrobiło mi sie słabo i gorąco nagle...
 
Dopadł mnie mega dół i bezsilność. Ryczeć mi się chce, musiałam pójść się przejść, bo wydarłam się na syna a raczej jestem oaza spokoju w stosunku do niego.
 
Hej u mnie dzisiaj tyle planów, a mało co zrealizowane. Rano się pokręciłam, ale w sumie bez większych rezultatów, odoprowadziłam corke do przedszkola, wstapilam do sklepu i... miałam prasować, a poszłam spać. Na moje nieszczęście mąż dzisiaj w pracy i musiałam wstać i iść po nią. Szybki obiad i w sumie tyle... siedzimy teraz i oglądamy bajki i tak mniej więcej pewnie zakończymy dzień...
Na przeziębienie sambucol. Mnie coś brało ostatnio, ale parę dni piłam i przeszło :)

Malutka466 niczym z horroru byłaś ;) straszna siostra :D

Kaylla tez odliczam do 34 tc. U mnie jeszcze lekko ponad tydz.
 
Byłam na zakupkach i u rodziców w odwiedziny, póki mąż nie wróci jakoś musiałam wypełnić dzień. :)
Jutro powinien dotrzeć tiul także zacznę produkcję pomponów :D i kocyk wysłali - fajnie by było gdyby też jutro przyszedł :) ciesze się jak małe dziecko i nie mogę się go doczekać :)

Co do dziewczyny której wody odeszły - rano leżała na przedporodowej i dali jej kroplówkę na podtrzymanie i rozwiniecie płuc. Napisała też że ona ogólnie miała problemy bo leżała dwa razy w 12 i 16tyg z powodu krwiaka, ale wszystko ok było.. później napisała, że zaczęła też krwawić, a z usg jak jej zrobili to mały miał pomiary tak na 31/32tyg, wody jej się zaczęły uzupełniać no i karetka przewiozła ją do szpitala w Warszawie i na razie tyle napisała.
 
Moj maz poszedl na trening pobiegac i znow siedzimy z cora same...od wtorku gdzies wychodzi albo do brata albo do ciotki i tak ciagle i wieczorem siedze sama z corka jak....a dzis jeszcze mowi ze w sobote jedzie skutera robic albo bratu pomoc gdzie wieczory spedza nie wiemm czy to hormony ciazowe ale normalnie mnie denerwuje ....:/ tez bym chciala chociaz jeden wieczor z nim posiedziec !!! A. Nie przyjdzie o 14:30 z pracy a o 17 jedzie i wraca 21 jak nie lepiej kiedy juz klade sie sppac ! Mam dosc i mam na niego nerwy....ah:/
 
Moj maz poszedl na trening pobiegac i znow siedzimy z cora same...od wtorku gdzies wychodzi albo do brata albo do ciotki i tak ciagle i wieczorem siedze sama z corka jak....a dzis jeszcze mowi ze w sobote jedzie skutera robic albo bratu pomoc gdzie wieczory spedza nie wiemm czy to hormony ciazowe ale normalnie mnie denerwuje ....:/ tez bym chciala chociaz jeden wieczor z nim posiedziec !!! A. Nie przyjdzie o 14:30 z pracy a o 17 jedzie i wraca 21 jak nie lepiej kiedy juz klade sie sppac ! Mam dosc i mam na niego nerwy....ah:/
A rozmawiałaś z nim o tym? Mój też czasem się zapomina i non stop wieczorami a to bieganie, a to jakieś tam inne ćwiczenia, a to piłka, albo w pracy do wieczora. Ale wiem, że on po prostu potrzebuje przypomnienia od czasu do czasu, że ma żonę w domu i się ogarnia.
 
reklama
Do góry