reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Oj Ewcia tak to już jest z rodziną. Moja też kiedyś była zwarta często się odwiedzaliśmy, a teraz kiedy się widujemy? chrzciny, komunie, wesela, pogrzeby :/ czas tak wszystkich pooddalał od siebie, każdy żyje jak chce. szkoda..
Ja osobiście lubię każde święta :) a święta u siebie w mieszkanku to już w ogóle :)
ze sprzątaniem się jakoś nie wysilam bo nie będę mieć gości, jedyne co to pomyję okna i mamcia mi firanki może powiesi skoro kupuje nowe :D i tyle ;)

ja mam obiadzio z wczoraj :D pomidorowa mmmm... ;]

po jakim czasie planujecie ochrzcić pociechy?
ja zastanawiałam się nad tym i chciałabym razem z roczkiem je zrobić, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
 
reklama
A ja znowu nigdy nie miałam czasu pomagać mamie w czymkolwiek (od 5 lat ) bo zawsze byłam w robocie. A że pracowalam w sieciowce i jak to w sklepach bywa przed Bożym narodzeniem - są wyprzedaże!! no i robi się nocki. Wiec ja zawsze z 22/23 i z 23/24 miałam nocki i jeszcze 24 szlo się do roboty i jak.wracałam to jedyne o czym marzyłam to był prysznic zjeść i spać .
 
Ja planuje jak będzie miał 3-4 miesiące . Moim zdaniem im szybciej tym lepiej , nie chce tego odwlekac bo mi się pozniej nie będzie chciało. Wole jak mały będzie JesCze mało skrecony .
Mojego męża znowu siorka chrzcila jak Hania miała 3 lata... wiec sobie sama podreptala ;)
 
Sylwia my planujemy wogole machnąć multi bo czeka nas długo odwlekany ślub i przy okazji chrzciny. Co z tego wyjdzie- nie wiem. Termin to maj/ czerwiec przyszłego roku.
 
Ja planuję chrzciny w sierpniu przed wyjazdem do Polski. Zaczęliśmy się powoli zastanawiać nad chrzestnymi i to nie jest takie proste jak się wydaje. Nie każdy będzie miał czas i ochotę przylecieć do Uk. Nie wspomnę, że dobrze by było znaleźć tzw. wierzących lub praktykujących. Kilka lat temu słyszałam jak ludzie byli tak zdesperowani, że zamieszczali ogłoszenie w prasie o poszukiwaniu chrzestnej lub chrzestnego, bo w ich otoczeniu nie mogli znaleźć nikogo kto by miał bierzmowanie.
 
pomidorowa z ryżem i pierogi od teściowej mniam.
Chrzciny planujemy na wrzesień póki będzie ciepło. Mamy już wybranych chrzestnych.
Wielkanoc lubię jak jest wiosennie a nie zimno i ponuro. Na pewno coś upichcę bo lubię. Porządki już pomału robię ale czekam na meble do salonu które mają przyjść jutro a w sobotę mąż je skreci i zacznę ogarniac :-D
 
Sylwia my już wstępnie zaplanowaliśmy chrzciny na koniec września, to będzie nasza druga rocznica ślubu, mała będzie miała 5 miesięcy więc wydaje mi się, że tak akurat :) poza tym chrzestną będzie moja siostra, która ma termin na sierpień, więc tez wypadałoby żeby już wydobrzała po porodzie a jej maluszek mial już dobry miesiąc, żeby mógł wyjść z domku bez problemu.
 
Dziewczyny, które mają komode Malm z Ikei, potrzebuję waszej pomocy. Czy wy zmieścicie ubranka waszych pociech w tą komodę? Ile macie szuflad? Ja właśnie stoję przed wyborem komody dla naszego Julka i się zastanawiam czy 4 szuflady w komodzie Malm wystarczą.... dylemat...
 
z początku chciałam wcześniej w lipcu na naszą drugą rocznicę ślubu, ale bardzo chce żeby moja siostra była obecna z moim chrześniakiem a mieszkają w uk i akurat w maju mają ferie, bo bardzo rzadko ich widuje.. poza tym całą rodzinkę by się sprosiło i jeden wydatek chrzciny z roczkiem przynajmniej bym nikogo nie pominęła ale to zobaczymy jak już mała będzie z nami i co mąż na to :D
 
reklama
Dziewczyny, które mają komode Malm z Ikei, potrzebuję waszej pomocy. Czy wy zmieścicie ubranka waszych pociech w tą komodę? Ile macie szuflad? Ja właśnie stoję przed wyborem komody dla naszego Julka i się zastanawiam czy 4 szuflady w komodzie Malm wystarczą.... dylemat...
Ja mam Malma 4-szufladowego i jak wczoraj zaczęłam wkładać ubranka to doszłam do wniosku że te 0-3 to zmieszczę ale już większe pójdą do innej szafy :-/
 
Do góry