reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dzień dobry :) widzę, że nie tylko mnie pogoda nie nastraja pozytywnie. Wszystko mnie dzisiaj drażni. W nocy tez obudziły mnie koszmary, które w ciąży zdarzają się notorycznie.

Co do wagi, to ja się nie sugeruje, bo moja Mała miała ważyć ponad 4 kg, tak wykazywały dwa aparaty usg, a ważyła 3400. Miała dość duży brzuszek, pewnie dlatego waga była sfałszowana.
 
reklama
Pogoda okropna tez mam dola... :( mama mnie odwiedzisla dzis ale pojechała juz , moj mąż w pracy i siedzę sama :(
Wizytę mam dopiero 8 marca mam nadzieje ze ok wszystko :) ale juz bliżej niż dalej :) moja lalka rusza sie kopie w zebra ale tak delikatnie do wytrzymania :)
 
Osiągnęłam szczyt lenistwa... tak bardzo nie chciało mi się iśc do sklepu po makaron, że zrobiłam sama w domu hehe
O ja naiwna myślałam, że u pediatry można wszystko załatwić... a ona mnie wysłała z dzieckiem o alergologa, dermatologa, laryngologa dobrze że w lux med terminy ludzkie.

Jeśli chodzi o żelazo -ja na anemię miałam przepisane Szelazo -na opakowaniu jest 1x1 a lekarz powiedział zeby brać 3x1 bo inaczej nie ma sensu.
Odkąd postawiłam na koktajl szpinakowy (szpinak świeży, banan, jabłko, gruszka, pomarańcza, woda) i sok z marchwi, jabłka i buraka -to chyba już nie mam problemów z żelazem bo czuję się genialnie.

Ja mam lekarza w czwartek, zajrzymy do łobuza -wiem że leży w poprzek i jakoś chyba nie w tą stronę bo kopie mnie po pępku.

aaa ostatnio był temat jak uczyć dziecko przesypiać noc.
Rodziłam z dziewczyną z którą utrzymywałyśmy później kontakt.
Ona spała z dzieckiem w pokoju a mąż w salonie -i mała budziła jej się na cyca 8 razy:szok:
Raz zadzwoniła do mnie i mówi że to koniec -ona przechodzi na butlę, mała wstawała 12 razy na cyca, aż w końcu się porzygała 3 razy a ona już jest zmęczona i ma dość
Mówię do niej idź dziś spać do męża -odpocznij, pośpij, jak mała zapłacze to do niej pójdziesz.
Dzwoni na drugi dzień, że mała zasnęła o 20 o 21 już zaczęła się drzeć wiec ona wstała wkurzona, obróciła dziecko na plecki (bo to już był ten czas kiedy się w nocy odwracała na brzuszek) i wkurzona poszła zrobić butlę.
Wróciła z butlą.... a mała śpi i przespała do 5 rano:-D
i tak już zostało -nie spała z nią w pokoju bo się okazało, ze jak tylko mała się zaczęła wiercić to ona ją do cyca -wyrodna matka nie dawała się wyspać:-D:-D:-D:-D:-D

tak mi się własnie przypomniała historia ze spaniem:sorry:
 
Mój mały się wypina i mam wrażenie ze mam twardy brzuch i za chwilę jest normalny. Za trochę idę spać bo trzeba o 7 wstać a w końcu chciałabym się wyspać
 
Co sądzicie o takim wózku?
 

Załączniki

  • 351374949_1_1000x700_wozek-3w1-czestochowa_rev004.jpeg
    351374949_1_1000x700_wozek-3w1-czestochowa_rev004.jpeg
    97 KB · Wyświetleń: 58
  • 351374949_1_1000x700_wozek-3w1-czestochowa_rev004.jpeg
    351374949_1_1000x700_wozek-3w1-czestochowa_rev004.jpeg
    97 KB · Wyświetleń: 53
Plucik bardzo ładny. A co to za model jesli mogę się spytać? No i jak ucho? Byłaś u lekarza?

Normalnie zła jestem na ten enelmed, bo nie mają lekarzy i ja wizyty już sobie zabookowałam na za miesiąc i na koniec kwietnia, żeby ze zwolnieniami nie było problemów. Ale z racji cukrzycy i w ogóle w tym okresie powinno chodzić się co dwa tygodnie. Ja mam jeszcze wskazania do częstszej kontroli usg ze względu na cukrzycę. I jak tak dalej pójdzie to chyba pomiędzy wizytami w enelmedzie z dwa razy będę chodziła prywatnie.
 
No wlaasnie nie pamietam modelu :/ jutro napisze model bo to maz wybieral i jutro mamy jechac go zobaczyc to jest nowka i nie taka droga. A ucho nie boli ale nie slysze na nie tak jak powinnam mam je zatkane a lekarza mam dopiero we czwartek...leze z corka bo ten maly szogun nie umie sama spac i ciagle warjuje
 
Gosia moja mama też ma opiekę z Enelmedu i często narzeka.

Śnieg zaczął tak sypać, że co się dziwić, że taka śnięta dzisiaj byłam. Jeszcze popołudniu zdrzemnęliśmy się prawie 2h ;)
 
Gosia Lew niech Cie wciskają do nowego lekarza. Nie daj się -oni mają jak w luxmed wolne okienka dla pacjentów Vip, dodatkowe grafiki i możliwość poproszenia lekarza o przyjęcie.
Dzwoń na infolinię, pisz do działu obsługi nie wiem jaką Ty tam masz opiekę ale ja mam infywidualnego opiekuna w luxmed i w razie problemów do niego dzwonię.
Po 1 szkoda kasy a po 2 -tak się właśnie uczą że im wszystko wolno i zaczynają świrować
 
reklama
Jeszcze pewnie powalczę o terminy. Bo ja mam pakiet rozbudowany, nie mam tego podstawowego.

U nas śniegu ma nie być i w sumie dobrze, bo to już marzec.
 
Do góry