reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Dobry :) widzę, że u Was podobne humory od wczoraj jak i u mnie. Z kazdym dniem mam coraz większą ochotę juz być po i tulic dzieciątko po raz pierwszy, zresztą nie tylko ja z tego co się orientuje. Byłam dzisiaj na planecie singli i warte polecenia, także podpisuje się pod wcześniejszymi wypowiedziami, że fajne :)
Któraś z Was pytała czy dostajemy juz po żebrach - tak. Generalnie to dostaje po nich średnio co chwile :D dodatkowo juz drugi raz tak mnie krocze bolało, że ledwo byłam w stanie chodzić, a o zejściu ze schodów nie wspomnę. Jak jakaś starsza babuszka :( w nocy tez mam problemy. Wstać ciężko i niekiedy bez podpórki nie jestem w stanie ustać, tak mnie rypie od krzyzykow, a tu trzeba szybko siusiu... Pocieszam się, że z każdym dniem bezpieczniej. W końcu rozpoczęty 32 tc :)
 
Boże! Właśnie widzę, ze tu większość juz po 30 tygodniu. Ja za tydzień tez będę miała trójkę z przodu. Dotarło do mnie, ze TO naprawdę już za niedługo.
 
Ale mnie kregoslup boli :(((( zaraz oszaleje ! :( Oskar Tak się kręci wypina kopie :( Juz widzę ze moja.noc będzie tragiczna :/
 
A ja sie zbudzilam i spac nie mogę.... ranyyy jest już coraz trudniej a to dopiero... albo az 31 tydz...kregoslup boli za duzo siedziec w jednym miejscu sie nie da, na lezaco duszno oszalec mozna....
 
Juz nie spie...maz chrapie maly kopie...dzis chyba z 4 razy w nocy mezowi gadalam by juz skonczyl chrapac spac sie nie da. Ja chce spac !!!
 
Dzień dobry:-D
Co za nieludzka godzina na wstawanie no ale cóż -dziecko przeziębione kaszle od rana.
Ja 5 wieczór z rzędu przechodzę z moją brzuszkową dziewczyną rytuał -kładziemy się, M dotyka brzucha, Ona zaczyna szaleć, M idzie spać -ja zostaję z podskakującym brzuchem, są harce i jedyne co pomaga to wstać i się przejść -i śpi:-D
Akurat na dziecko w nocy nie narzekam ale na drętwiejący bok i pośladek bardzo -bo jak już zaśniemy na jednym boku to już tak do rana.
Dziś pada -ponuro bardzo.... marzy mi się wiosna, słońce, wit. D... plaża, palmy:-D:-D odpłynęłam
 
Hello ;) Ja od 7 nie śpię . Wczoraj jakoś udało się zasnąć ale kregoslup wciąż boli :( a mały od rana.sobie podskakuje .
U nas tez marna pogoda z tego co widzę za oknem szaro buro deszcz pada a fee.... 13x13 mi też się marzy juz wiosna i słoneczko. Uwielbiam powiew ciepłego wiaterku , zapach rozkwitajacych kwiatuszków ,obserwować jak wszytsko wokół się zieleni i nabiera barw :)
Plaża palmy aaahhh... daleko odplynelas może za rok :D dodam do tego drinki z palemka , leżing smażing i wogóle pełen Relax :)

dobrego dnia :)
 
Dzień dobry :) ja też obudziłam się dzisiaj o 5:30 i juz nie zasnęłam :/ za to teraz córka wstała, a ja bym pospala, no ale trudno.

Dzisiaj chyba przygotuje zamówienie z apteki gemini, bo dużo leków bez recepty mi się skończyło, to przy okazji zamówię rzeczy dla malucha i siebie do porodu.
 
reklama
Ja dopiero co się obudziłam i czuję się wyspana :) młody do niedawna odzywał sie z samego rańca a teraz woli poprzeciągnąć się wieczorem, jeszcze nie wyskoczył z brzucha a już kombinuje :D w Poznaniu marzec zaczynamy od śniegu, za oknem jest bielusieńko, niezłe jaja :D
 
Do góry