reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dziewczyny temat rzeka jesli chodzi o szczepienia, mozna bardzo dlugo dyskutowac. Aytyzm jest stosunkowo rzadkim powiklaniem, ale rowniez sa udokumentowane przypadku, jest znacznie wiecej innych powiklam neurologicznych itd ale odchodzac od kwestii czy szczepienia sa dobre czy zle powinien byc przede wszystkim wybor w tej kwestii, czego w Polsce brakuje a wrecz robi sie coraz gorzej w tym temacie ( no ale tego rozwijac nie bede teraz :-) ). Podobnie jak doroslych nikt nie zmusza do szczepien ( pomimo ze obecnie sa np najwiekszym rezerwuarem krztuscca i malo ktory dorosly odnawia szczepienia z dziecinstwa)- tak samo powinno byc w przypadku dzieci - zwlaszcza dzieci.
 
reklama
Niesia nie strasz, ale przyznam że też słyszałam że te pierwsze tygodnie po porodzie, to nie jest czas kwitnienia matek... Weźcie pod uwagę, że mam już 37 lat i niestety przewagę siwych włosów, bez regularnej farby wyglądam tragicznie:szok:

To nie kwestia włosów tylko uwarunkowań genetycznych. Ja mam więcej :cool2:lat i nie mam siwych, ale moja przyjaciółka brunetka miała siwe już na 30-tkę; są farby, nie ma stresa:nerd:
 
Poczytałam tylko ten wątek póki co :)

Jak komuś coś wcisnełam negatywnego to przepraszam, potem sprawdzę. Ale wiem, że często przez przypadek. No ale czasem można się dowiedzieć kto nas podczytuje. Póki co forum jest ogólnodostępne i każdy może.

GosiaS35 ja mam mniej lat i włosów siwych sporo - po moim tatusia w genach dostałam jak i cukrzycę.

Szczepienia temat rzeka, za i przeciw. Przerabiałam to już z synem 5 lat temu. Znam osoby, które szczepie na wszystko i znam osoby, które nie szczepią wcale.
 
Oj dziewczyny moj maz przyszedl ze sklepu i z trzy godziny chodzil i jeczyl ze ma ochote na chipsy ;D i wlasnie sie ubral i poszedl se kupic powiedzialam mu ze on to jak kobita w ciazy :p teraz czekam na barwy szczescia i idem spac :p
 
Kliknij na swoj nick, potem oceny dane, i sprawdz, jak klikniesz na temet w poscie to Cie przeniesie do strony na ktorej jest post, pod nim jest zaznaczona ocena i opcja cofnij ocene.
 
reklama
Ja tez przepraszam za oceny dopiero teraz zaowazylam ze dalam jakies opinie o ktorych wogole nie mialam zielonego pojecia :/ siedze na tel dlatego pewnie sie cos nacislo i dlatego jeszcze raz sorki :/
 
Do góry