reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dziewczyny czy widać z kiedy te posty były to bym odszukała i cofnęła?

Jeden znalazłam i cofnęłam - literówki.
 
reklama
A w druga stronę, da sie sprawdzic czy i jakie oceny dajemy innym forumowiczkom? Jesli gdzieś cos przydusilam przepraszam, nieświadomie:)
 
Witam ponownie Mamy Majowe, przestalam sie udzielac w watku chociaz sama bede rowniez mama majowa, jednak z racji oburzenia Ani Beaty postanowilam troche sie usprawiedliwic odnosnie ocen postow. Nie udzielam sie w watku ale podczytuje Was z checia, zazwyczaj forum przegladam na telefonie i sama zauwazylam ze bardzo latwo - od kiedy zmienili wyglad forum- wcisnac komus ocene posta i jest to zazwyczaj albo to glupie " niezbyt madre" albo " literowka". Jezeli zauwaze ze zrobilam cos takiego , cofam od razu ocene, ale nie zawsze to wylapuje.
A tak z ciekawosci Ania Beata - co ma piernik do wiatraka? Co z tego ze jestem przeciwniczka szczepien? Jak to sie ma do tego ze - zalozmy czysto teoretycznie - z premedytacja wcisnelabym ocene " niezbyt madre"? Przeciwniczka szczepien , albo tak na prawde raczej zwolenniczka wyboru odnosnie szczepien i zabiegow medycznych nie stalam sie od tak, z przypadku, tylko mam ku temu powody i bardzo dlugo zdobywalam wiedze w tym temacie, aby swiadomie zdecydowac o szczepieniu a raczej ich braku w przypadku moich dzieci. Podobnie jest z tasmowo stosowanym zabiegiem Credego oraz wstrzykiwana wit K u noworodkow.
Na koniec serdecznie pozdrawiam wszystkie mamusie i gratuluje zdrowych coreczek i synkow :-) bardzo sie ciesze ze tak ladnie udalo sie nam dotrwac do tego etapu ciazy. Trzymam za Was dalej kciuki
 
A w druga stronę, da sie sprawdzic czy i jakie oceny dajemy innym forumowiczkom? Jesli gdzieś cos przydusilam przepraszam, nieświadomie:)

Da się, klikasz na swój profil (na swój nick, na rogu forum) i tam masz takie opcje (zaznaczyłam w screenie).
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2016-02-23 o 16.40.01.png
    Zrzut ekranu 2016-02-23 o 16.40.01.png
    45 KB · Wyświetleń: 54
DrAsiu, ja szczepienia popieram, nie przekonują mnie argumenty przemawiające na nie. Nie przekonują mnie argumenty: "poczytałam", bo tak naprawdę nie wiem, na jakim ekspertów się powołujesz, na jakie badania się powołujesz. Jako że w bardzo bliskiej rodzinie mam kliku lekarzy, w tym pediatrów, ufam im i wiedzy, którą zdobywali przez lata i zdobywają ją nadal. Dlatego argumenty: "każda reakcja po szczepieniu jest nop-em" albo "szczepionka to syf", albo "lekarze robią na tym biznes i siedzą w kieszeniach firm farmaceutycznych" nie trafiają do mnie i uznaję je za "niezbyt mądre".
 
Co do szczepień to ja będę szczepić córke tez szczepilam. Mąż idzie mi do sklepu po loda mam ochotę na Śnieżkę i wieczorem na kolacje będzie robic hamburgery :D
 
reklama
Co do szczepień to ja będę szczepić córke tez szczepilam. Mąż idzie mi do sklepu po loda mam ochotę na Śnieżkę i wieczorem na kolacje będzie robic hamburgery :D
A... przypomniałaś mi, że w zamrażarce mam lody... :D :D :D

Ja szczepić tez będę ale tylko te podstawowe i na pneumokoki. A Wy dziewczyny ?

My też szczepimy: podstawowe + rota+pneumokoki+meningokoki.
 
Do góry