reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Nie śpimy :))))) od 7 przewalamy się na wyrku ;)

Malutka 3mam kciuki :)

Ja z rana dostałam kopa w żebro pierwszy raz (hmmm niezbyt mile ;P) ale zauważyłam że Oskarkowi nie pasuje jak chwile poleze na prawym boku .

Dziś idę do dentysty kolejne zeby do robienia.

Miłego dnia dziewczyny :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak ja bym chciała prac suszyć prasować :) zająć się przygotowaniami itp. Ale jak po wizycie szyjka będzie stała w miejscu to się za coś lekkiego wezmę :)
 
Ja też nie śpię, już byłam w przedszkolu.

Miałam tragiczną noc, budziłam się z kilka razy, a to siku a to boli noga, biodro, to dziecko kopie, bo żadna strona mu nie pasuje ani lewa ani prawa. Jeszcze o 5 złapał mnie taki skurcz i nie chciał puścić, siłowałam się z nim z kilkanaście minut. A tu zero szans na drzemkę w ciągu dnia. Po zmierzeniu cukru zrobię sobie kawę. A potem do lekarza.
No i jeden sutek mnie tak kłuje nieprzyjemnie, wczoraj zauważyłam trochę siary. Jeszcze trochę a push upy w staniki wymienię na wkładki laktacyjne :D
 
Hej!

Pochłonęłam "Dziewczynę z pociągu" w dwa dni, więc jeśli znacie jeszcze jakieś fajne tytuły to proszę o podrzucenie :) Chętnie thrillery.

Planuję w pierwszy weekend marca wyjazd z moim lubym - ostatni weekend we dwoje (na jakiś czas ;)). Wymarzył mi się półwysep helski - może znacie jakieś fajne, godne polecenia kwatery w tym miejscu?

Dzisiaj idę w końcu na pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia.
 
A ja na glukozie dziś jestem. Bardzo słodki ten napój, ale na wszelki wzięłam sobie sok wyciśnięty z cytryny. Jak go dodałam, to ten napój nawet całkiem smaczny.
 
Hej!

Pochłonęłam "Dziewczynę z pociągu" w dwa dni, więc jeśli znacie jeszcze jakieś fajne tytuły to proszę o podrzucenie :) Chętnie thrillery.

Planuję w pierwszy weekend marca wyjazd z moim lubym - ostatni weekend we dwoje (na jakiś czas ;)). Wymarzył mi się półwysep helski - może znacie jakieś fajne, godne polecenia kwatery w tym miejscu?

Dzisiaj idę w końcu na pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia.



Polecam książki z serii Gorzka Czekolada, zwłaszcza autorki Nele Neuhaus. Do końca nic nie wiadomo ☺
 
reklama
Tez juz chce prac i prasować ;) ale na razie to się szykuje do wylotu, wiec jeszcze troszkę. Po powrocie się tym zajmę i juz się nie mogę doczekac tego, nie mówiąc o maju :)
Noc u mnie ciężka. Jak nie siku, to nagle w umywalce zaczęło coś piszczec... a jak już zasnelam to K wrócił z pracy i nas pobudzil.
Dzwonili do mnie z przychodni i mam się zgłosić po jakieś tabletki na niskie żelazo. Tak czekałam kiedy będą dzwonić i aż byłam zdziwiona, że jeszcze żadnego telefonu :D przy córce tez miałam niskie zelazo, a historia lubi się powtarzać ;)
 
Do góry