reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja dzisiaj musiałam się wcześnie zwlec z łóżka, bo aż o 8. Zaliczyłam już laboratorium w szpitalu, żeby zrobić badanie na kwasy żółciowe (wyniki po 15). Na 11 lecę do dentysty, a o 15 mam okulistę. Ogólnie dzień pełen wrażeń dzisiaj.
Dalej jestem zła na TŻ za te fajki. Może nie tyle zła, co smutna, zawiedziona i rozczarowana. Jeszcze dzisiaj pojechał na 2 dni na szkolenie z pracy, już widzę jak tam wytrzyma bez fajki...
 
reklama
Nie śpimy -"WICIE GNIAZDA -OSTATNIA PROSTA" trwa
Wczoraj był gościu pomierzyć jakie chcę szafy i gdzie
Dziś rano wstałam, zawiozłam córkę do przedszkola i robię podejście do e-pitów....
dżizas....

ja dobrze śpię w nocy, wstaję raz -dziecię mnie nie budzi.

Miłego dzionka mamuśki!!
 
Kameleonleon super

Byłam u lekarza pierwszego kontaktu i nic mi nie przepisała, bo ona nie wie co itd. :angry: :realmad: Dostałam skierowanie na posiew. Stwierdziła, że po posiewie będzie wiadomo. Moje tłumaczenia na nic sie nie zdały a nie będę mądrzejsza od lekarza, bo to nie ma sensu. Babka jest dobra jako lekarz rodzinny i pediatra ale naprawdę jeśli chodzi o kobiety w ciąży to porażka. Jak bym miała czekać do wyniku posiewu to zdążyłabym wylądować pewnie w szpitalu.
Jutro idę do ginekologa prywatnie, do lekarki do której kiedyś chodziłam. Ja w poniedziałek jadę do Warszawy i nie chciałabym tam znaleźć się w szpitalu no i lepiej wiedzieć czy mogę jechać.
 
kameleonleon - dobra wiadomość :)

gosia - ci lekarze ;/ masz rację wybierz się lepiej prywatnie w takim przypadku lepiej wcześniej zareagować niż czekać aż będzie gorzej..

u mnie znów fatalnie :/ wstałam późno ale czuje że mam tak niskie ciśnienie, mało co zrobiłam a czułam się jakbym z tone węgla przerzuciła, momentalnie zmęczenie odczuwam.. wypiłam kawe trochę się polepszyło.
 
Gosia to niezle :/ nie fajnie . Masz rację idź do innego gina i niech Ci przepisze to co należy żeby się pozbyć tych wstrętny ch leukocytow, rany one chodziły za mną od początku ciazy .
Ja wróciłam od dentysty - rany dziewczyny jak bolało ,misio skakal mi w brzuszku bo chyba czuł ze nie jest mi za przyjemnie a ja z taką rozdziabiona mordka tylko mówiłam ała ała ała :(
Tyle jeszcze zębów do roboty i kanalowki po porodzie. Ale trzeba działać bo tak jak ostatnio 13x13 pisała będzie się karmić to aż się boję żeby Szczerbata nie zostać :/ Moje dziecię wszystko co dobre mi zabiera widzę :p
 
kameleonleon, w końcu! :)

Gosia, może to i lepiej jak gin zapisze... gin to jednak gin ;) Mnie jak karmiłam jakaś rodzinna na zastępstwie przepisała antybiotyk, którego okazało się nie mogę... a gadałam jej, że karmie i jeszcze pytałam czy na pewno mogę to odpowiedź była "no chyba pani musi nie?" :/

13x13 ja już pita zwalczyłam :D ale co to dla mnie... :p czekam teraz na kasę :D

Ewa, auć :(
 
reklama
Ja z dentystą mam większy problem, bo noszę aparat ortodontyczny. Na czas ciąży stosujemy leczenie zachowawcze, bo ani prześwietlenia mi nie zrobi, ani nie wyrwę zęba (a muszę wyrwać jeden zdrowy ząb) - nie ufam temu znieczuleniu dla ciężarnych - myślę, że jest jakieś niedorobione i zacznie mnie boleć w trakcie. Przez ten aparat zęby mogą szybciej się psuć... ale nic mnie nie boli póki co.
 
Do góry