reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Kurcze dziewczyny nieciekawie macie z tymi infekcjami. Ja jakoś przed ciążą nie byłam na nie podatna a w ciąży piję naturalną żurawinę mojej mamy i też mnie omijają.
 
reklama
A chcesz mieć baby-shower? Też by mnie przytkało :) troszkę taki nie polski zwyczaj, ale pewnie coraz bardziej popularny :)
Szczerze mówiąc widziałam tylko na filmach... i nie wiem czy chce mi się coś dla kogoś robic, bo teraz to najbardziej lubię nie robić nic... JAKBY MI KTOŚ URZĄDZIŁ TO BYM SIĘ STAWIŁA :cool2: czuję się zagubiona...
 
Dzieki za odpowiedz :) to jutro zrobie te badania wypilam kawe i mi te krecenie w glowie przeszlo. Ile tak sie nie je przed baadaniami ? Zeby badania wyszly dobrze
 
Szczerze mówiąc widziałam tylko na filmach... i nie wiem czy chce mi się coś dla kogoś robic, bo teraz to najbardziej lubię nie robić nic... JAKBY MI KTOŚ URZĄDZIŁ TO BYM SIĘ STAWIŁA :cool2: czuję się zagubiona...

A baby shower to nie urządzają właśnie koleżanki? Ja się tam nie znam. Też by mi się nie chciało, wystarczy, że wymiękłam po urodzinach syna :)
 
reklama
No ja już mam wyniki dzisiejszych badań. Tragedii nie ma, poprawy też nie. Trzymają się w zasadzie na zbliżonym poziomie co ostatnio. Teoretycznie są ciut gorsze niż ostatnio, ale z drugiej strony są robione w innym laboratorium, więc nie są w 100% porównywalne.
Jeszcze tylko jutro zrobię te kwasy, oby one też się nie pogorszyły w najgorszym razie, to przynajmniej na tydzień się uspokoję.
 
Do góry