reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Tez lekarz mi przepisała provag , a położna kazała pić kefir i jogurty.

Gosia u mnie z tym żołądkiem to już był problem przed ciążą ale teraz to jest coś okropnego , wcześniej nawet nie miałam kiedy się dobrze zbadać ale po ciazy się biore za to i za kregoslup
 
reklama
Malutka, trzymam kciuki za dobre wieści :)

U mnie dziś w planie "Dziewczyna z pociągu" - tak się wkręciłam, że wczoraj zaczęłam i wygląda na to, że dzisiaj skończę :D
A po południu usg III trymestru i sushi z moim M. :D
Książka super, a surowizny Broń Boże nie jedz! tylko te pieczone ryby i vege.
 
Witam sie z rana :)
Wczoraj byłam u lekarza i dostałam do stosowania gynalgin i pimafucort. Zaaplikowalam 1 tab gynalginu ale tak mnie pali, że wytrzymać nie mogę. Chyba zrezygnuje i poczekam na wynik posiewu :(
A może któraś z was już to kiedyś brała?
Brałam, na początku ciąży gynalgin. W 3 trymestrze to już chyba wogóle bez stresu. Pumafucor miałam kiedyś w maści na skórne sprawy, ale nie "tam"
 
Wiele leków jest ,których nie należy stosować w ciąży ale jak nie ma wyboru to lekarze przepisują i wiedzą co robią , wybieraja lepsze "zlo"
 
:) Niesia jesz sushi? Uwielbiam ale słyszałam, ze w ciazy nie wolno. Czy jesz te kaski z ryby pieczonej? Dałaś mi nadzieje, ale doczytałam:D
U mnie dzis noc pod znakiem kaszlu teściowej, chrupania mojej Sashy i chrapania mojego A... Dolegliwości oprocz coraz większej wagi nie zauważam :)
 
Jak już pisałam z Pimafucortem ostrożnie bo to steryd i przenika, więc cienko smarować.
Provag, czy trivagin są dobre ale trzeba długo i regularnie stosować. Na szybko po leczeniu Invag bo dopochwowo.
 
Z tym porodem to było dokładnie po kolei co i jak i trochę zbladłam :) Poza tym położna nakręcona na jeden szpita, gdzie jest raj a w innych może być piekło i trochę mnie to przestraszyło, ale już poczytałam o tym, gdzie chcę rodzić (bo zdążyłam zapomnieć czemu go wybrałam) i promują podobne zasady.
 
reklama
Mąż mi zaniósł wymaz do ekspercyzy. Wiecie ile kosztuje bez skierowania (którego oczywiście nie miałam bo chodzę prywatnie ) 67 zł! szok.. dobrze ze tam w okienku ma ciotkę to chciała tylko 20 zł no i powiedziała ze zbadają pod kątem wszystkich bakteri jakie istnieją (bo ta fiolke co miałam to ponoć na jakieś określone ) - nie wiem nie znam się po czym to poznać. W piątek ma być wynik .
 
Do góry