reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

13x13 fajnie ze sie odezwalas kochana, tez czesto o Tobie mysle. Mam nadzieje , ze niedlugo do nas wrocisz na dobre.

Ewa90 witamy! Łacze sie w bólubz migrenami, mualam tak przed coaza tez ale wtedy czesto pomagal mi nurofen forte (a czasem nie) a teraz z paracetamolem to sobie moge.... wiec 2 razy sprobowalam jak juz bylo bardzo źle i raz pimogl raz nie i wiecej juz nie biore. Zauwazylam ze jak czuje juz takie ćmienie i jak napije sie coli to albo po jakims czasie przestaje albo lagodniej i krócej przechodze. Ostatnio poszlam tez do rehabilitanta zrobil mi masaz glowy szyi i karku rozluźniajac i na razie odpukac jest dobrze, za tydzien kolejny ... moze to bedzie pomocne zobaczymy. A tak to tylko zimny oklad,scisniecie glowy husteczka, czasem z kilkoma kropelkami octu( nie wiem dlaczego ale to sposob mojej babci i czasem bardzo skuteczny). Neurolog mi niestety nie pomogl... bo ciaza i niewiele mozna wiec radze sobie tak, taz lepiej raz gorzej.

Gotuje wlasnie gar rosołu bo mam straszna ochote na zupy i codziennie bedzie inna dyniowa, , krupnik, pomidorowa i warzywna ... tak mnie napadlo. Tylko bedzie sam wolowy bo nie dostalam biodrowki z koscia a zawsze lubie ja dodać.

Odnosnie ruchow to raz mialam takue wrazenie hak moj M mnie strasznie zdenerwowal i bylam wsciekla jakby mi sie cos przelalo tak w brzuchu , ale nie wiem czy to to... moze kopnal mamusie zeby nie nie denerwowala bo tata glupi i ja deberwuje.
 
reklama
Hej dziewczyny ;)

Ja dziś mam mega ochotę na banany, zjadłam juz 2 ale chyba na nich nie przestane :p hehe..

Ruchy dzieciątka dziś czuje aż za nad to.. ;) No i mój biust dziś jakby się zbudził ze snu-mrowienia itp.. Ciało reaguje chyba dziś aż za bardzo na moje wypoczęcie-spałam do 9 a wstałam o 12 mmm.. :p Nie pamiętam tak długiego, leniwego poranka ;) Czasem się należy, a co :p
 
13x13 Ciebie tu najbardziej brakuje, ciągnęłaś to forum i zadnej z nas nie ignorowalas :) co sie z Toba dzialo tyle czasu? Tez wazę 54 kg, dołączam do klubu.
 
Ale dzis tu cisza....

Wieczorem jak ogladalismy the voice of Poland to maly zaczal sie tak wiercic ze szok, teraz jestem pewna ze to ruchy, a w pewnym momencie to zrobila sie taka gorka w jednym miejscu brzucha:) moze na muzyke tak reagowal bo bylo glosno.
 
Ja próbowałam o 22 zasnąć. Ale jak od sąsiadów buchnęła muzyka na fulla to nie wiedziałam co się dzieje.
Po pół godzinie przestali, ale co z tego jak darli się strasznie, karaoke itd. Krzyki głośne.

Próbuje spać.
 
13x13 chyba Cię telepatycznie ściągnęłyśmy ;-) fajnie, że się odzywasz- znaczy nie poddajesz się w boju ! całusy!

Chyba mogę uczciwie ogłosić, że weszłam w lepszy miesiąc ciąży! Balowałam do 3 rano, przy czym imprezę przygotowywałam wczoraj pół dnia (mąż kroił jako ten czeladnik , a ja jako mistrz kulinarny mieszałam i doprawiałam ;-) ) , postawiłam na ostrą kuchnię tajską- takie mam ochotki i dałam radę 10 osób ugościć. Trochę się obawiałam jak to będzie, bo tydzień temu odstawiłam dufaston i w tygodniu pojawiły się bóle podbrzusza. Mąż uważa, że to mięśnie i skóra, ale lekarz kazał wrócić do dufastonu. Wróciłam do 1 tabl/dzień - zamiast 2 - uważam, że za szybko kazał rzucić zamiast zmniejszać, mogę mieć rację? Brałam 2/dziennie, a nagle zero, to mogła być taka reakcja organizmu chyba?
No nie wiem, ale jest ok teraz.
Zauważyłam też, że jak się zdenerwuję to właśnie twardnieje mi podbrzusze ...
A z fajnych zmian - przesypiam noc bez wstawania na siusiu !
Kończę 4 miesiąc, a brzuch jest powiem wam... słuszny. Koleżanki mnie oglądały wczoraj i potwierdziły, że tłuszczu specjalnie nigdzie nie widać, nogi chude, ręce chude, na buzi ładnie bardzo i nie ma śladów przytycia, tylko brzuszek taki od pod piersiami do przodu wypukły ;-) no już nie ukryje się, że spodziewam się dzidzi. Ludzie uprzejmie ustępują mi pierwszeństwa i powiem Wam , że korzystam skwapliwie, bo to jeszcze tylko 5 miesięcy takiego "królowania", a raczej już w ciąży nie będę (mam nadzieję!) ;-)
 
reklama
Hey. Jeśli chodzi o duphaston to uważam (tak mi też mój lekarz prowadzący mówił) , ze nie można z dnia na dzień odstawić. Ja jestem ciągle na duphaston ie 3x dziennie po 2 tabletki plus luteina na noc. Rozmawiałam z lekarzem , że będziemy powolitku odstawić i zmiejszac po 1-2 tabletkach .
Pozdrawiam :-)
 
Do góry