reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja juz sama sobie zmniejszam najpierw mialam 12 tabletek luteiny po 12 tyg zmniejszylismy do 6, a teraz z eacji ze mi sie konczy i zebym do wizyty miala to zmniejszylam do 4. Zrobilam tez progesteron zeby lekarz zadecydowak czy odstawiamy czy nie.

Dzis zmierzylam cisnienie i mam 85 /56 i teraz rozumiem dlaczego oczy mi sie zamykaja, wiec z wielka checia zrobilam sobie kawke z mlekiem :)
 
reklama
Też jestem na Duphastonie (2x dziennie) i Luteinie (2x) - i powiem Wam, że mam teorię, że ich przyjmowanie przyczyni się do nasilenia dolegliwości ciążowych. Jestem w 15 tc i nadal wyczekuję tego obiecanego przypływu energii w 2. trymestrze :(
 
No niestety duphaston ma swoje skutki uboczne :/ ja cały czas się źle czuje , może nie tak jak na początku (a miałam straszne wymioty po każdym posiłku ) ale też mnie mdli nadal i strasznie boli głowa .
 
Ja też biorę luteine (dopochwowo) i nie mam żadnych skutków ubocznych a dobre samopoczucie juz odczuwam od ponad miesiąca :) drugi dzień pobolewa mnie brzuch, wczoraj wyleciałam z moim D na urlop, zaliczyliśmy dwa samoloty i trochę się martwię czy to nie za dużo :/ też któraś z Was tak miała? Mam nadzieję, że niedługo minie ehhh
 
Hej, ja duphaston brałam do 13tc i odstawilam. Brałam 2 tabletki i odstawilam wg zalecenia lekarza. Nie mam żadnych oznak "odstawienia", chyba nawet mdłości lekko ustępują. Czuje sie dobrze. Moze jak sie bierze dużą dawkę to trzeba zejść pomału, ja brałam 2 i po prostu przestałam.
 
reklama
Do góry