reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja jutro pojde na badania. Czesc zrobilam jak szlam do endokrynologa tarczyce i morfologie, a dorobie mocz crp i progesteron.
Tarczyce mam juz ok TSH wzroslo ale i tak mam co 2 msc powtarzac.

Musze sie dowiedziec o ta szkole rodzenia ale to zajecia chyba po polowie dopiero.
 
reklama
Cześć laski ;)
Dziś dzień wolny, ale i tak się nie wyspałam, bo syna do szkoły trzeba było zaprowadzić, zrobić zakupy, ogarnąć chatkę no i teraz sobie usiadłam z herbatką ;) W ogóle nie mam apetytu-zmusiłam się do kanapki, aż mi się rodzina dziwi, że nie mam żadnych jeszcze zachcianek.. Z moim synem to bym wciąż jadła-serniki z ogórami kwaszonymi i piła kubusie hehe a teraz nic, zero smaku. Waga wciąż mi stoi w miejscu-teraz po śniadaniu przybyło kilka gram, powinnam już tyć choć troszkę chyba.. Zobaczymy co mi powiedzą na wizycie, bo jestem już wg usg w 17 tc, troszkę mało mi przybywa-a brzuszek jednak już widoczny (a jaki ruchliwy) ;)

Do szkoły rodzenia nie chodziłam i z racji mojego już "doświadczenia" chyba nie muszę (wiem co mnie czeka-niestety) hehe ;) Ale na pewno Wam się przydadzą takie rady-o ile o tym się myśli podczas porodu :p Choć chyba dla mnie gorszy był połóg niż sam poród..
 
Hej dziewczyny ja od wczoraj jeden na tabletkach na ciśnienie bo mam dużo za niskie.... A i lekarz pozwolił mi pić zwykła kawę z kofeiną... Jedna dziennie jak dla mnie to super bo uwielbiam kawę z rana
 
Justyna powinnas byc zadowolona, ze na bierzaco jestes kontrolowana z badaniami. Ja tez dostaje co wizyte, ale skromnie mocz i morfologie, ale dlatego, ze moje wyniki nie sa super..
No niestety trafiam na lekarzy co szczedza na skierowaniach:)

Magica to, ze kg nie przybywaja a dzidzia sie dobrze rozwija to tylko sie cieszyc.
Tym bardziej na takim etapie jak teraz jestesmy, jeszcze sporo czasu w dwupaku, wiec dodatkowe kilogramy napewno jeszcze nam przybeda. Ja jestem zdania, ze czym mniej tym lepiej :)
 
No i fajnie rano przytrzymało mi mocz i ból w nerce ze Malo mnie nie skręciło później trochę puściło ale ból nerki został aż promieniuje na podbrzusze . Shit te nerki mnie kiedyś zabiją co lepsze to tylko w ciąży się odzywają ale z mega siłą :baffled:
 
Justyna wspolczuje nerek.:(

U mnie po za tym ze strasznie wieje to pogoda piekna sloneczko i poszlam na spacer na zakupy i wlasnie robie mousake na obiad. Przypomnialo mi sie i mam straszna ochote. A mial byc pstrag pieczony... ale jakos nie mam ochoty na ryby , jeszcze jak widze ze losos tylko z akwakultury u mjie jest, dorsza ostatnio kupilam z grenlandii i mi sie na patelni rozchlapal i mi sie odechcialo...
 
Hej :)
Ja tez dzisiaj mam wizyte i sie stresuje... Wlasnie siedze w poczekalni ale pewnie do 17 zejdzie bo u mojego doktorka tak to wyglada... Ale do innego bym nie poszla wiec trzeba wysiedziec swoje ;)

Niesia kciuki!
 
reklama
A czy któraś z was zna już płeć dzidziusia? Bo już można poznać od 15 tyg ciąży... Ja tak się dowiedziałam w poprzedniej... Teraz mam wizytę 27 listopada to się pewnie dowiem bo to wsumie końcówka 4 miesiąca będzie
 
Do góry