reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Lilia My a kiedy miałas termin OM? Z Usg tak wychodzi czy z OM? Ja bede i tak robić amnio bez względu na wynik Usg dlatego pappa i tak nie robię.

GosiaLew nie uwierzysz ale wlasnie zjadłam ziemniaki z jajkiem i mizeria i dopiero zajrzalam na Twoj wpis ;p
 
reklama
mój ma 11 tydzień wg usg i ma 4,05 i jeszcze nikt mi nie powiedział, że jest za małe dzieciątko.
madzia, zobacz sobie. Ja na bellybestfriend korzystam z wykresu i mój maluch jest mały, ale mieści się w normach. Może załóż sobie konto tam i wpisz wymiary CRL i zobacz co i jak.
w.jpg
 

Załączniki

  • w.jpg
    w.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 55
Mart81 ja jadę do domu i normalnie tak marze o tych ziemniakami z jakim i mizerna ze zaraz oszaleje:tak:

Lily My to jednak będziesz lipcówką. Powodzenia.
 
Mart81 ja jadę do domu i normalnie tak marze o tych ziemniakami z jakim i mizerna ze zaraz oszaleje:tak:

Lily My to jednak będziesz lipcówką. Powodzenia.
Hahaha, to ja narobiłam Ci takiego smaka. Ale mizeria <mniam> czemu ja na to nie wpadłam, ale u mnie mało kto lubi, taką jak ja. Mąż wcale nie jada mizerii, bo nie lubi ogórków. A teściowie robią niesmaczną moim zdaniem :no:

Mnie strasznie muli na wieczór, zbiera mi się na wymioty znów...
 
Dziewczyny czy wy tez macie jadłowstręt ? Jem na sile. Nic mi nie smakuje. A jak juz cos zjem to mi sie tym cały dzien odbija. Czy to normalne ?
Nie, ja tak nie mam. Jem wszystko praktycznie, mniej słodyczy bo jakoś nie mam ochoty na nie, a też ze względu na moje zakażenie układu moczowego. Może brakuje Ci jakiejś witaminy? Z tego co wiem, to w pierwszym trymestrze nie powinno Cię to jakoś niepokoić bardzo, dziecko ma czym się żywić.
 
Dziewczyny czy wy tez macie jadłowstręt ? Jem na sile. Nic mi nie smakuje. A jak juz cos zjem to mi sie tym cały dzien odbija. Czy to normalne ?

Też tak miałam, minęło na szczęście. Nic mi nie wchodziło, nie smakowało a głodna byłam.

Zjadłam w końcu :-)

Jutro do lekarza. Dalej głosu nie mam.
 
Dziewczyny ja bylam na generycznym 11 i 3 dzien chyba i maly mial 4,1 i byl za maly a potem poszlam 12 i 4 i mial juz 7,1 i byl tydzien do przodu, wiec tak szybko teraz nadrobil.
 
Cześć dziewczyny! Nie udzielałam się już dawno, ale regularnie czytam co u Was i jak sobie radzicie.Zazdroszczę tym, które usg genetyczne już mają za sobą i gratuluję Wam pozytywnych wyników :)
Ja swoją dzidzię ostatni raz widziałam w 8 tygodniu, tylko dlatego, że poszłam prywatnie, bo tak na prawdę to teraz mi wypada pierwsze usg, które robią tu w UK. Strasznie przeżywam i się denerwuję czy dzidzia ma się dobrze. Chyba za dużo się naczytałam o różnych rzeczach i teraz cały czas bacznie się wsłu****ę w mój organizm i każdy objaw lub jego brak mnie przeraża, bo się boję czy to nie oznacza czegoś złego...Piersi raz bolą mniej, raz więcej, a momentami wcale, to ja już od razu świruję...Czy Wy też się tak denerwowałyście? Czekam do czwartku na usg i mam nadzieję, że będzie dobrze. Doszedł mi jeszcze potworny ból pleców :( No ale coś za coś :) Wy w większości wymiotujecie, a mnie chociaż ta "przyjemność" ominęła. Mdłości za to nie odpuszczają i ledwo co jem więc zamiast przybierać na wadze to chudnę.
 
reklama
Do góry