reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Cześć,
ja mam wizytę 16.09, bo na razie za wcześnie. dziś I dzień mojej córci w przedszkolu, niestety płakała trochę :-(ostatnie 3 lata chodziła do żłobka i nie spodziewałam się problemu. Nie sądziłam, że aż tak przeżywa, biedna moja. Po 13 ją odbieram, zobaczę co powie.

Jagoda będzie dobrze :)

Mnie bolą bardzo piersi, brzuch i plecy. Nic więcej narazie, oby tak zostało:tak:
 
Biedna :( Bała się, bo nowe dzieci, nowe miejsce, musi się zaklimatyzować. Tydzień minie i będzie z uśmiechem chodzić ;)

Ja w sumie tak samo, ból piersi, czasem lekko brzuch/jajniki i trochę lędźwie, plus zaparcia
aa i po godzinie 16 chętnie bym już poszła spac :-) a wstawanie o 7.30 zrobiło się katorgą ;D
 
Cześć,
ja mam wizytę 16.09, bo na razie za wcześnie. dziś I dzień mojej córci w przedszkolu, niestety płakała trochę :-(ostatnie 3 lata chodziła do żłobka i nie spodziewałam się problemu. Nie sądziłam, że aż tak przeżywa, biedna moja. Po 13 ją odbieram, zobaczę co powie.

Jagoda będzie dobrze :)

Mnie bolą bardzo piersi, brzuch i plecy. Nic więcej narazie, oby tak zostało:tak:

córcia się zaklimatyzuje i będzie chętnie chodzić do przedszkola :)

Jutro pierwsza wizyta u ginekologa,
lekki stres jest ale mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze ;)
Jakie macie objawy dziewczyny?

trzymam kciuki za wizytę. Co do objawów to pobolewniae w brzuchu jest, senność i nudności. Oby szybko ustąpiły.
 
Hej dziewczyny ja bede testowala niebawem poki co czuje sie jakby powietrze ze mnie zeszlo....
 
Dzięki dziewczyny, pewnie tak będzie :) córcia da radę.
Julita Ty też będziesz testować? :) nie wpadłaś tylko z sentymentu na mamy majowe 2016 :-D:-p podobnie jak ja
 
Hej. Nameczylam sie z postem i sie skasowal.nie cierpie pisac z telefonu.
Ja jestem bardzo senna.spalabym non stop.wiec jak wracam z pracy o 17 to drzemkę sobie robie a i tak kładę sie spac p 20. Brzuch czasem pobolewa i piersi tez. Kilka razy zrobilo mi sie slabo.
Juz nie moge doczekac sie wizyty u lekarza.musze sie uzbroic w cierpliwosc bo planuje ppd koniec przyszlego tyg lub za dwa sie wybrac. Mam nadzieje ze juz wyczerpalam pecha jak na kilka lat i teraz wizyta to juz formalnosc.nie chce juz nawet kolejnych bet robic chociaz mnie kusi zeby sprawdzic czy wszystko ok. W koncu trzy lata walczylam o to dzieciątko
 
reklama
Waiting4beans - trzymam kciuki za Ciebie/za Was szczególnie :) na pewno wszystko teraz będzie dobrze. jeżeli potrzebujesz kolejnej bety dla spokoju ducha to ją po prostu zrób :tak:lepsza kolejna beta niż stres, który teraz jest nie wskazany.
 
Do góry