reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Jajeczko daj znać jutro jaka beta.
Biorę tylko kwas foliowy, w I ciąży mój gin włączył mi witaminy w połowie ciąży, zobaczymy jak teraz. Narazie jeszcze można korzystać z warzyw i owoców.
ufff moja dzielna dziewczyna dała sobie świetnie radę :tak: jutro zaprowadza już córcię tata rano więc zobaczymy jak jutro będzie, ale jest nadzieja .
 
Hej:tak:
Jagoda tez mam jutro wizyte:tak:dzis robiłam 2 raz bete i jutro wynik:tak:Bola mnie piersi ale nie tak mocno jak w 1 ciąży, ale za to krzyz daje mocno o sobie znac a zwłaszcza jak cos zaczynam robic albo nosic:-(
Asia dzieci szybko się klimatyzuja:tak:moja po 2 dniach zaczela plakac ale po 2 tyg jej przeszlo:tak:teraz uwielbia swoje przedszkole:tak:
 
Witam majowe mamy :)
Według @ termin na 04.05 :) wizyta u lekarza w poniedziałek, mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku bo pobolewa mnie brzuch i kręgosłup :( Wy też tak macie?
Pozdrawiam :-)
 
Hej
Moja beta 66,50 wychodzi 3 tydzień ciąży :-D nie wiem czy powtarzać za 2 dni czy jednak iść już do lekarza chociaż też mi się wydaję że z wizytą powinnam poczekać minimum tydzień to bardzo wczesna ciąża.
Od czasu kiedy zobaczyłam dwie kreski nie ogarniam się :rolleyes2:
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :-)
 
Zrob bete po 48h bo przyrost jest bardzo wazny.z wizyta choc to trudne spokojnie mozesz poczekac bo lekarz nic nie zobaczy i poprosi zebys przyszla za min 2 tyg. Wystarczy jak pojdziesz ok 6-7 tyg ciąży :-) chyba ze zaczniesz plamic lub zle sie czuc to idz od razu
 
Agata jak nie musisz to nie idz teraz tylko później troszke - ja musze isc bo w czw mam przyjmować dostawe w pr i pow, ze bez papierka ani rusz a dwa, ze poprzednia ciaze miałam zagrozona prawie od początku, na podtrzymaniu, lezenie, szpital, leki, szpital i teraz trochę mi zajelo zdecydowanie się na kolejne i się bardzo boje...
 
Witam serdecznie :)
Jestem tu nowa. Dziś mam dzień w którym powinna rozpocząć mi sie @, ale ze względu na to, ze mialam w weekend wesele siostry to zrobiłam w sobote test zeby sprawdzic czy moge sie cos ew.napic (w 26dc) i wyszla blada kreska. Od soboty do dzis codziennie rano robie test i coraz wyraźniejsze kreski się pokazują więc mam nadzieję, ze cos pozytywnego to oznacza :) wczoraj zrobiłam bete, ale wynik ma byc dopiero po 3-4 dniach, więc czekam na potwierdzenie.

Życzę wszystkim tu obecnym przyszłym mamusiom spokojnych 9 msc :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry