reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam majowe mamy :)
Według @ termin na 04.05 :) Wizyta u ginekologa już w poniedziałek, mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam ;-)
 
reklama
u mnie z objawów to straszna senność, robię sobie w ciągu dnia jedną drzemkę ok 3 godzinną . Nic mnie nie boli, jedyne co to czuję czasem takie rozciąganie macicy .

Bierzecie jakieś witaminy na własną ręke czy tylko kwas foliowy ?
 
_krynia_ - Ja tylko kwas foliowy biorę, zresztą nie planuje brać witamin - w ciąży z synem też nie brałam, mój gin wychodzi z założenia ze dopóki wyniki są dobre to wystarczy zbilansowana dieta :)

Ja własnie obudziłam się po godzinnej drzemce z małym, tak zmęczylam się na spacerze mimo że długi nie był ze wróciłam cała mokra.
Chyba zaczniemy w tym roku doceniac jesień i przyjście chłodu:)

Waiting4beans - mocno trzymam kciuki aby się udało! Wiem jak to jest czekać na wizytę :) niech ten czas szybciej leci. Ja w poprzedniej ciąży świrowalam z beta i sprawdzaniem czy jest ok ( pierwsza ciążę straciłam) , teraz nie chce dac się zwariować i nie robiłam ani razu choć bardzo mnie kusi.

DrAsia - daj znać jak córka po dniu w przedszkolu :) na pewno dała radę a mama niepotrzebnie się martwi
 
Ja biore kwas foliowy od poczatku staran i zelazo bo to tez lekarz w klinice kazal. Oprocz tego od dnia punkcji janikow do 12tc mam brac dopochwowo luteine bo takie sa zalecenia przy in vitro. Znajoma ginekolog doradzila mi jeszcze zebym przez jakis czas brala magnez dwa razy dziennie zeby zniwelowac ewentualne skurcze macicy. Bo wlasnie jej mowilam ze mnie troszke brzuch pobolewal...
 
Ja też biorę luteine od momentu zobaczenia dwóch kresek, profilaktycznie po stracie.

Dobrze ginekolog mówi z tym żebyś brała magnez.
 
Hej. Nameczylam sie z postem i sie skasowal.nie cierpie pisac z telefonu.
Ja jestem bardzo senna.spalabym non stop.wiec jak wracam z pracy o 17 to drzemkę sobie robie a i tak kładę sie spac p 20. Brzuch czasem pobolewa i piersi tez. Kilka razy zrobilo mi sie slabo.
Juz nie moge doczekac sie wizyty u lekarza.musze sie uzbroic w cierpliwosc bo planuje ppd koniec przyszlego tyg lub za dwa sie wybrac. Mam nadzieje ze juz wyczerpalam pecha jak na kilka lat i teraz wizyta to juz formalnosc.nie chce juz nawet kolejnych bet robic chociaz mnie kusi zeby sprawdzic czy wszystko ok. W koncu trzy lata walczylam o to dzieciątko
trzyma mocno kciuki:tak::tak:
 
Dziewczyny jutro idę do lekarza po skierowanie na bete. Chcę od razu po wizycie ją wykonać tylko nie pamiętam czy należy być na czczo ?
Mam nadzieję, że beta potwierdzi ciąże, już się nastwilam na drugie dziecko .

Z witamin biorę suplement dla kobiet karmiących piersią, skład jest zbliżony do witamin dla ciężarnych. Mimo w miarę zdrowej diety córka wyjada że mnie witaminy. Dodatkowo oczywiście kwas foliowy.
 
reklama
Do góry