reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Tirli bystra dziewcznka, mama musisz dorobić sobie 3 rękę :D fajnie, że tak chętnie chodzą do szkoły/przedszkola, chociaż nie masz z tym problemu.

Plucik pewnie ta długa nieobecność ją tak "poprzestawiała". Może jak pochodzi kilka dni to wróci do poprzedniego trybu.

Malutka współczuje szpitala, ale jesteś pod fachową opieką teraz i musisz zaufać, że Ci pomogą. Najważniejsze, że synuś zdrowy. Bierz z niego przykład! Trzymaj się! :*

Ja się staram regularnie golić, a już na pewno jak mam wizytę u gina. Źle bym się czuła jakby wziął mnie na fotel, a tu gąszcz :p z goleniem fakt - już coraz ciężej jest, bo brzuch przysłania "pole zabiegowe", ale jakoś trzeba radzić :D w razie czego też mogę liczyć na męża, że oceni czy jest okej :D
 
reklama
Corka za miesiac bedzie miec 3 latka. Pewnie dluga odleglosc to spowodowala ale juz kiedys nie byla przez 2 tygodnie i nic takiego nie robila zawsze biegla do przedszkola a dzis to jakis zdziwo normalnie nie ona ....ale juzz ok zobaczymy co bedzie jutro ...maz jutro idzie do pracy na 16 na wypadek w jak by znow cos jej odbilo bo ja sie szarpac nie bede wytlumaczylam jej ze tak robic nie wolno ze tak jest brzydkon i ze jak tak bedzie robic to mama sie bedzie gniewac cos chyba do niej doszlo no ale zobaczymy co bedzie jutro :)
 
U córki w grupie zerowkowej byla dziewczynka która chodziła prze rok do przedszkola potem mama siedziala z synem w domu wiec młodej zrobiła rok przerwy a potem dala ja do zerówki o sie zaczęło młoda beczała od wrzesnia do grudnia każdego dnia. Wiec jeden dzień buntu to przy tym nic
 
Tirli ciekawa jestem co odpowiedziałaś? :D
że zanim dzidzia będzie chodzić za rączkę troche czasu minie a starsza z dziewczynek będzie już sama chodzić bez trzymania mamy za rączkę
w ogóle moje dziewczyny jak czasem coś wymyślą to tylko usiąść i płakać ze śmiechu
starsza jak maiła jakieś trzy latka poszła do babci i pyta się jej "Babcia czy ty jesteś durna?" babcia miała minę świetną bo nie wiedziała co odpowiedzieć. po czasie się okazało że córa chciała spytać czy babcia jest z niej dumna a jakoś tak jej się przekręciło.
 
Tirli no dlatego ja nie robię przerwy synowi w przedszkolu, mimo, że będę w domu.
Dzieci mają niezłe teksty. Mój syn ostatnio stwierdził, że jak był mały i nie mówił to wtedy myślał :D
 
No dzieci to maja teksty moja corka mi powiedziala ze ewa do przedszkola nie ze Ona w domu ...a pozniej ze ona z mama do przedkola tak ale sama nie i przedtlumacz dziecku ze mama nie moze tam byc oczywiscie tlumaczyłam jej ale ona nie sama i koniec ...zdecydowanie za dlugo nie chodziła i tylko mama i mama ;p no ale co zrobic teraz bedzie musiała sie przyzwyczaic :p
 
Malutka trzymaj się tam dzielnie.

Mój chodził rok do żłobka - codziennie ryk, i teraz chodzi od 1,5 roku do przedszkola i dalej jest codziennie ryk. On nie lubi przedszkola i nie przetłumaczę mu że przedszkole jest fajne. Cieszy się jak jest chory że zostanie w domu. Taki typ.

U mnie bóli jajnikow ciag dalszy - leżę i się męczę.
 
reklama
Do góry