reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

O matko Malutka nie mogę uwierzyć w to co czytam ! Dziewczyno ale się nerw nabawisz przez to wszystko. 3maj się , dobrze, że malutkim wszystko w porządku.
Właśnie czemu wcześniej tego nie wykryto... rany :/
 
reklama
O kamieniach wiedziałam, bo jestem pod opieką urologa. O wątrobie dowiedziałam się dzisiaj. Poprzednio w szpitalu koleś od usg nawet piaska nie znalazł. A ta babka dzisiaj konkretnie podeszła do tematu. Czekam znowu do chirurga bo od niego się zaczęło. Ginekolog postawił sprawe jasno, że oddział.
 
Tez się staram regularnie, ale różnie z tym bywa :D

Sjokolade nie jestem przerażona, nie mogę się juz doczekać :) tylko ja juz jeden poród mam za sobą.
Ja się samoistnie "wyczyscilam". Cały pon wymiotowalam, a we wtorek nad ranem urodziłam. Najgorsze było to, że Mezus we mnie wciskal danio i co lyzeczke głowa do miski :D
Malutka466 przynajmniej wiesz co jest nie tak. Najwazniejsze, ze z Kubusiem wszystko w porządku. Musisz spiać poślady i wziąć z niego przykład :) teraz przynajmniej będziesz mieć zapewniona opiekę cały czas i w razie w (odpukac) pomoc jest na miejscu. Pamiętaj, że jestesmy z Tobą !
 
Przeczytam was później. Karetka po mnie przyjechała. Dostałam takich boleści brzucha i kręgosłupa, że myślałam, że umieram. Ratownicy oczywiście nic mi zrobić nie mogli, ja jestem uczulona na jedyny lek przeciwwymiotny jaki mają, a wymiotowalam, jak kot ;( więc decyzja, że szpital. Myślałam, że polna może, a oni znowu na Lutycka mnie przywieźli...
Zbadał mnie chirurg, ginekolog, usg brzucha itd. Wyszło mi strasznie zakażenie układu moczowego, pełno leukocytów w polu. Na usg kamienie na nerkach potwierdzone, do tego coś na wątrobie znalazła ta pani od usg. Jestem załamana, psycha mi siada. Z Maluszkiem wszystko ok. Dzielny jest bardzo kochany mój synek.
Ginekolog podjął decyzję, że zostanę na oddziale... Wiem, że to dobrze dla nas, ale jednocześnie jestem przerażona.

O kurczę, niefajnie. A może te bóle to związane właśnie z tymi kamieniami? Ja u siebie już kiedyś przed ciążą podejrzewałam, bo miałam właśnie kilka razy takie epizody, że strasznie bolał mnie brzuch i kręgosłup, miałam wrażenie jakby mi ktoś flaki ściskał i wyżynał, a następnie popuszczał i potem zaczynał zabawę od nowa. Nie wiedziałam jak leżeć, bo na boku to mnie trochę przestawał brzuch boleć, za to plecy bolały niebotycznie, a jak leżałam na plecach to na odwrót. Pomagała duża ilość nospy i ketonal i po kilku godzinach przechodziło.

Najważniejsze, że z dzieckiem nic się nie dzieje. Mam nadzieję, że Ci pomogą i nie będą trzymać na oddziale w nieskończoność.
 
Malutka 466 Trzymaj się tam!!!! Teraz jesteś po dobra opiekę! I z maluszkiem wszystko ok ! A to najważniejsze teraz
Najważniejsze żebyście w byli pod opieką. Ja się położyłam usłam i niestety obudził mnie domofon przyszła przesyłka i juz nie usne za trochę idę po córkę
 
Malutka trzymaj sie!

Mnie tez dzis brzuch boli, czekam na te posiewy z krwi,ale to jutro.

Jesli chodxi o d-dimery to kazde lab. moze miec swoje normy.

Ewa 90 lezenie, unieruchomienie dlugie predysponuje do zakrzepicy. Mi w szpitalu w zwiazku z tym ze leze chcieli podawac clexan ale i tak biore. Lepiej sprawdzić jak są jakieś objawy - bole nog, ciezkie nogi, obrzmiale, bolecw klatce.
 
Malutka trzymaj sie!

Mnie tez dzis brzuch boli, czekam na te posiewy z krwi,ale to jutro.

Jesli chodxi o d-dimery to kazde lab. moze miec swoje normy.

Ewa 90 lezenie, unieruchomienie dlugie predysponuje do zakrzepicy. Mi w szpitalu w zwiazku z tym ze leze chcieli podawac clexan ale i tak biore. Lepiej sprawdzić jak są jakieś objawy - bole nog, ciezkie nogi, obrzmiale, bolecw klatce.

No niby tak, tylko zarówno lekarz, jak i internet twierdzą, że normy te nie dotyczą kobiet w ciąży, i w ciąży wyniki są dużo wyższe i to jest normalne. Myślałam, że może wiesz, jaki poziom przekracza już wszelkie normy, nawet te ciążowe:p Normalnie norma jest chyba do 500 w większości przypadków, a internety podają, że w ciąży nawet do 2000 czy 2500 jest normalne.
 
reklama
Malutka trzymaj się, najważniejsze ze z dzieckiem jest wszystko oki.
Mi dziś pokazało 75 dni do końca więc 2 i pół miesiąca. Ja mam cichą nadzieję że moja niunia nie będzie robiła sobie jaj i będzie o czasie ewentualnie z dwa tygodnie wcześniej bo mam pierwszą komunie u starszej córki na 14 maja i mam nadzieję dojść do siebie już po porodzie aby dać radę wszystko zrobić.
 
Do góry