reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witaj GosiaS35!

Kaylla no i super, że poprawiło ci się samopoczucie, i tak trzymaj! :)
Ja od dłuższego czasu mam od Urbaniaka jego zasade 3 x S ( spokój: fizyczny, psychiczy i seksualny ) o której mi przypomina na każdej wizycie, sądze, że jeśli u Ciebie widział taką potrzebe to napewno też by to zalecił :)

Co do wątku zamkniętego to również mam nautralne podejście, jakby co ide z Wami w ogień :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czytam od wczoraj i dziś dopiero nadrobilam :p nawet w wannie nie miałam tyle siły by przeczytać wszystko :p ja dziś spać w nocy nie umiałam najpierw maz chrapal i co chwilę go budzilam by przestal a jak udało się usnac to obudźil mnie chrapanie i znów lipa później juz byłam w siódmym niebie am musiał wstać do pracy to uslam o 6 wstałam o 8 i leżałam do 11:p ale spać mi się chce :p od przyszłego tygodnia zamierzam zobaczyć jakie ciuchy mam po córce i co jeszcze musze kupić ale mam takiego lenia ze mi się po prostu nie chce :/
 
kaylla, u mnie na ostatniej wizycie było 31 mm i skróciła się od połówkowych z 37 mm. Ale nakazu leżenia nie mam, jedynie duża ilości polegiwania. Na seks mam zielone światło, ale tylko delikatny :)
No i luteina. Swoją drogą tak mnie wkurza aplikowanie jej... Strasznie tego nie lubię.

Czy skróciła się bardziej dowiem się dzisiaj.
 
Dzień dobry wszystkim,

w Poznaniu pada całe rano. Siadł mi internet i jadę na transferze z komórki. Jak można ciężarnej odciąć łącze, ja się pytam?! I jak ja mam teraz oglądać te wszystkie NIEZBĘDNE kocyki, koszyki, pudełeczka na zabawki, dywaniki do pokoju, nieludzkie!

Ja też dostawałam takie oceny negatywne. Sprawdzić to można w swoim profilu. Napisałam do tej osoby, dlaczego dała mi taką ocenę, o co chodzi? Napisała, że przez pomyłkę jej się kliknęło. Przez pomyłkę, nie przez pomyłkę, ale nie cofnęła.

13x13 ja też w ciąży jestem taka upośledzona. Czegokolwiek się dotknę, wszystko mi się wylewa, przewraca. Ostatnio zachlapałam zasłony w salonie oliwą. Są obok wyspy, na której mam płytę, i tak butelką zamaszyście poleciało, jak wlewałam na patelnię. Wątpię, żeby to puściło w praniu. :D Ciągle o czymś zapominam, zmieniam zdanie. Ale szok też przeżyłam z cyklu tych mądrych, jak kupiłam sobie wagę. Ale wagę nie taką tam zwykłą, gdzie tam... taką z pomiarem tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, BMI co liczy - co jest bzdurą, bo wiadomo, że w ciąży żaden BMI nie wyjdzie prawidłowo, bo proporcja wagi do wzrostu jest zachwiana. Codziennie się ważyłam, aż coś mnie tknęło, żeby przeczytać instrukcję. No i na tej instrukcji było napisane jak wół, że osoby z rozrusznikiem serca oraz kobiety w ciąży nie mogą używać wagi, bo jakieś prądy przez ciało przechodzą, żeby te wszystkie pomiary wykonać. I szok, panika, napisałam do męża w pracy SMS : "zabiłam dziecko wagą". Pewnie domyślacie się jego reakcji? On się śmiał, ja płakałam. :) I tak do wizyty u lekarza, który też się śmiał, ale powiedział, że oni tak piszą z ostrożności, że w tej wadze jest za małe napięcie i że na pewno się nic nie stało. Na wagę wchodzę teraz w klapkach, żeby nie było przepływu przez obwód ciała i żeby waga tylko mnie zważyła i żadnych innych pomiarów nie dokonywała prądowych...:D

kaylla moja szyjka ma 3 cm i lekarz zalecił mi polegiwanie, bo to jest na pograniczu normy. Niby szyjka jest zamknięta, ale rozpulchniona i w środku rozszerzona.
 
Ale mam dzisiaj zły dzień, ciągle jest mi słabo i duszno, a przecież nic nie robię. Może już się za bardzo na tym skupiam siedząc w domu :( Wcześniej miałam taką niemoc jak za długo stałam ale żeby siedząc, oj ciężki będzie ten III trymestr. Powoli zaczynam myśleć kiedy ten maj i moje dziecko się wykluje :D tym czasem chyba muszę zmierzyć cinienie
 
Ania_Beata ale się uśmiałam z tej wagi :). A to chyba jest rzeczywiście, że ludzie omyłkowo wciskają te oceny, ale cofnąć to już nie potrafią.

Ala taka pogoda jest, ja musiałam kawę wypić. Przewietrz mieszkanie może, dopływ świeżego powietrza też pomaga.

Niesia_88 szczerze to w ciąży nie wyobrażam sobie niedelikatnego seksu, bo to nawet nie ma jak dla mnie inaczej :D
 
GosiaLew, zapomniałam dodać, że pomimo tego zielonego światła to jednak igraszki omijam szerokim łukiem, bo jestem tak spanikowana tą szyjką :D

A dziś znów miała sny ero... O trójkącie... Z kolegą, który poszedł na księdza! Chore hormony, co one robią z moim mózgiem?!
 
Ania_Beata ja też mam taką wagę ale funkcję mierzenia tych wszystkich tkanek muszę włączyć a tak służy jako normalna waga :)

Muszę zerknąć na te t e negatywy bo nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest i czy czasem też czegoś też nie nabroiłam :D

Jeżeli pojawi się zamknięty wątek to oczywiście się przyłączę :)

Zabieram się za szarlotkę bo dziś mam gości :) od miesiąca co tydzień robię jakieś ciasto dla wizytujacych i dzięki temu nie podjadam nic słodkiego poza pozostałościami ;)
 
reklama
U nas też abstynencja. Dziewczyny, odbijemy sobie przed porodem! Wiecie pewnie, że w spermie zawarte są prostaglandyny, które pobudzają czynność skurczową... Położna mi mówiła, że w Hameryce, gdy kobieta jest na porodówce, zostaje z partnerem sam na sam i uprawiają - jak tu któraś napisała - "dzikie seksy" :D, bo to korzystnie wpływa na akcję porodową.
 
Do góry