reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Kameleonleon a co Ci podają na zbicie leukocytow , powiem Ci ze ja.praktycznie cała.ciążę się z nimi mam , ostatnio doszło mi prawie do 20 , a jak.lezalam w szpitalu powtórzyłam mocz i samoistnie zanikly - dziwNe nie ? Na te leukocyty to zawsze dostawałam od gin taki antybiotyk (kurde nie pamiętam.nazwy ) to w takim proszku musiałam.rozpuścić na noc i wypić (przrd wypiciem tego nie mogłam jeść 2h i pić ) no i z rana oddać mocz. A jak Ci każą oddawać mocz ? Moja gin każe Pierw się umyć później włożyć tampona pierwsze siku zlatuje i pobierać z tego środkowego.

Gosia mi zawsze dopochwowo badają.
 
Ja pamiętam, jak dostałam opieprz w szpitalu, że źle oddałam mocz. Prawidłowo pobiera się tak: podmyć się przed oddaniem, usiąść na wc, pierwszy strumień do wc (ok. 2-3 sekund), a dopiero środkowy do pojemnika.

ja też mam leukocyty w moczu, nie dużo, ale mam.
 
Dokładnie tak Malutka466 :)

Dziewczyny a tak odbiegające od tematu , mam.ochotę przeczytać jakąś fajną książkę -taka która mnie wciągnie i przeczytam ja jednym tchem . Może byście coś poleciły? Albo chciały pożyczyć :)
 
Z tym podmyciem i resztą przed pobraniem moczu to chyba ważne. Kiedyś wyszło mi sporo bakterii bez podmycia, przestraszyłam się i po 2 dniach zrobiłam jeszcze raz, ale już tak jak Malutka pisze i wyszło połowę mniej. Przy normie do 400, mój max wynik był 1800, ale mój gin mówi że jest ok... sama z siebie biorę ten żurawit.
 
reklama
Dokładnie tak Malutka466 :)

Dziewczyny a tak odbiegające od tematu , mam.ochotę przeczytać jakąś fajną książkę -taka która mnie wciągnie i przeczytam ja jednym tchem . Może byście coś poleciły? Albo chciały pożyczyć :)
Polecam wszystkie książki Sparksa, jeśli lubisz romantyczno-obyczajowe. A propo książek to zamówiłam dla mojego M. książkę "Jak być wystarczająco dobrym tatą". Przeczytałam fragment w necie i strasznie mi się spodobała, ciekawe czy jemu też się spodoba bo ogólnie nie lubi czytać :-)
 
Do góry