reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja nie jestem ani za ani przeciw :) jestem neutralna co do tego tematu. Ale myślę że tak bez sensu jak teraz dochodzą osoby które rodzą w maju . My już jesteśmy tu dłuższy czas :)
 
reklama
Dziewczyny, witam się i ja. Dzisiaj skończyłam 28 tydzień, więc już pomału wchodzę w ten bezpieczniejszy okres

Mam za to pytanie do osób, których szyjka mierzy ok. 3 cm. Czy przy takiej długości lekarz zalecił wam juz jakiś odpoczynek, leżenie itp, czy jeszcze nic takiego. Moja szyjka się skrocila do 31 mm, podczas polowkowych badań miała 4 cm, później nie wiem, bo lekarz tylko mówił, że szyjka ok. Teraz też jest ok, bo podobno norma jest do 2,5 cm, więc na razie się nie martwię. Zastanawiam się tylko czy powinnam jakoś przystopowac, lekarz mi tego nie zalecił, powiedział że jak chce chodzić na ćwiczenia, to jakaś joga dla ciężarnych wchodzi w grę, mam też pozwolenie na delikatny seks.

Co do wątku zamkniętego - nie mam zdania. Chociaż już raczej nikt do nas nie dołącza, więc można to rozważyć:)

Muszę wam się przyznać, że mój nastrój obecnie jest ciut lepszy niż ostatnio. Pewnie potrwa to do kolejnych badań, alena rrazie majka sobie odetchnie:)
 
Dziewczyny może te oceny to niechcący, mi się na tel nie raz coś wciśnie jak przeglądam forum, jak zauważe to odwołuje ale dopiero nie dawno zobaczyłam że jakieś oceny mimowolnie przydzielam więc to może nie specjalnie tylko są gapy podobne do mnie :D
 
Napiszę dzisiaj do admina z przypomnieniem o zamkniętym. Już chyba jestesmy na etapie że nikt nie dołączy a dużo osób wpada tylko zrobić zamieszanie. Tylko, że chyba znowu będę musiała was prosić o prywatne wiadomości kto chce być w tym wątku bo od ostatniej prośby minęło dużo czasu i wiele z dziewczyn które prosiły o dostęp już się tu nie udziela. Aha, i od razu mówię ( i mam nadzieję że mnie poprzecie), że nie będę do zamkniętego przyjmować osób które w ogóle się nie udzielają na forum. Unikniemy w ten sposób spamerów itp. Ja rozumiem że można nie mieć czasu ale forum to forum, po to tu jesteśmy żeby dyskutować a nie się ukrywać. Nawet jeden post raz na jakiś czas jest jednak mile widziany ;-)
 
Cześć Dziewczyny, czytam Was od grudnia, ale zdecydowałam się napisać dopiero, jak zauważyłam że pewnie wkrótce przeniesiecie się na zamknięte forum. Nie chciałam dołączać, bo moja sytuacja jest trochę inna od Waszych, mam 37 lat i za sobą kilka poronień w pierwszym trymestrze. Teraz zaczynam 25 tydzień, termin porodu to ostatnie dni maja. Jest to ciąża invito, od początku na różnych lekach, typu sterydy itp, teraz lista jest trochę krótsza i biorę tylko duphaston i zastrzyki, leki przeciwzakrzepowe. Na usg biegam prawie co tydzień, dopiero po prenatalnych i połówkowym trochę się uspokoiłam i zaczęłam cieszyć ciążą, będzie córeczka. Poza tym rzadko ruszam się z domu, szyjka i łożysko ok, ale dmucham na zimne. To moje podejście mogłoby Was niepotrzebnie denerwować, że panikuję lub jestem przewrażliwiona, ale będę starała się pilnować. Dla mnie na początku szokiem było, że tak wcześnie myślicie o zakupach dla dziecka, wakacjach, ale teraz chętnie korzystam z Waszych pomysłów i przeglądam linki. Do tego uspokaja mnie jak macie podobne objawy, bóle do moich.Przyjmiecie mnie?
Gosia Lew ph moczu spadło mi do 5 po tabletkach z samą żurawiną (nie pamiętam nazwy, chyba jakiś zurawit), kupiłam też na allegro paski do badania chyba za 10 zł i staram się pilnować, dobrze odzwierciedlają wynik badania.
 
GosiaS35 witaj i pisz z nami. Ja ph akurat ma w normie. W moczu mam leukocyty i bakterie, ale też mam cukrzycę ciążową i to też jest częstą przyczyną bakterii w moczu, chociaż od dwóch tygodni jestem na diecie. Ja też jestem po dwóch poronieniach, ale mam jednego syna 5 letniego i ja nie robiłam badań, chociaż chciałam, ale jednak dwa razy w ciążę udało mi się zajść i jedną skończyłam a drugą mam nadzieję szczęśliwie donosić. No i jesteśmy w podobnym wieku, ja w tym roku kończę 35 lat.

Wątek zamknięty na pewno się przyda jak już urodzimy. Teraz jeszcze dołączają majowe mamy, ale niektóre wpadną, raz coś napiszą i potem cisza. Lista osób, które piszą teraz a które zaczynały na początku jest zupełnie inna. No i z jednej strony jak zaczniemy pisac na zamkniętym to ten wątek w końcu zamilknie, chyba, że będziemy prowadziły dwa. Ja na forum jestem od kilku lat, czasem pisze dużo a czasem mniej, ale zawsze coś skrobnę.
 
reklama
Do góry