reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja raz pomyliłam odciśnięty stanik na piersiach z rozstępami i już miałam czarną rozpacz jak ja z takimi cyckami "wyjdę do ludzi" :p

Co do ruchów to też mi się wydaje, że nadmierna ruchliwość dziecka wcale nie oznacza, że coś mu się podoba. U mnie córa najbardziej kopie jak leżę na prawym boku. Przekręcam się na lewy i od razu się uspokaja. Poza tym chyba nie lubi jeździć autem po wyboistych, polskich drogach. Mam wtedy dzikie ruchy w brzuchu i są one zawsze nieprzyjemne, zdecydowanie za mocne i nerwowe. Normalnie się tak nie rusza.

Mam dziś pod opieką córkę mojego M., więc w planie pieczenie babeczek i inne babskie sprawy :D Już jesteśmy po maratonie Peppy i soundtrucku z Krainy Lodu :p A wieczorem wizyta.
 
reklama
Oglądałam gdzieś na discovery czy innym programie program w którym ginekolog przeprowadzał test na dzieciach w brzuszku odnośnie słuchania muzyki . Gdy włączył muzykę relaksacyjna typu : mozart na usg było widać jak dziexko się relaksuje , uśmiecha jest mu dobrze :) a jak puścil hip hop i innego rodzaju skoczna muzykę to bardzo mu się nie podobało zaczął się wiercic kopać i miał bardzo niesmaczne miny wręcz otwierał buzię, krzywil die - no nie podobało mu się .
Wiec myślę że takie kopanie podczas słuchania muzyki wcale nie jest oznaką ze mu się podoba wręcz odwrotnie :) .testy te byly przeprowadzane na 3 Paniach i każde dziecko reagowalo podobnie.
Ja wczoraj puszczalam swojemu kołysanki i zero ruchów a jak puscilam coś bardziej dynamicznego od razu się zaczal wierci wiec przelaczylam na kołysanki dalej i poszedł zapewne spać :)
Dzisiejsza noc miałam akurat bardzo dobrze przespana.
 
Ostatnia edycja:
Zaczynam dostawać negatywne oceny typu "niezbyt mądre" od osób, które z nami nie piszą na forum, w zasadzie to w ogóle nie piszą, bo mają zero postów. A najlepsze jest to, że są to posty wyjęte z kontekstu, nie opiniujące niczego, typu, że pieluchy newborn pampersa są dla mnie żółte. Generalnie średnio obchodzą mnie te oceny, ale coraz bardziej jestem za wątkiem zamkniętym na bb.
 
Gosia jak to sprawdzić bo na apce wyświetla mi sie jedynka na czerwono ale nie wiem jak sprawdzić za co i od kogo.
Ewa zalewasz.m nasiona ciepłym czy zimnym mlekiem? Bo ja zalałam wczoraj zimnym i dzis nasiona nie były dużo większe, mleko sie całe nie wchłonęło a nasiona skupiły sie w jedna kluskę.
 
Basiu tak zimnym - i to tak właśnie powstaje jak piszesz. Nasionka nie wchłonąl mleka.i mleko zostanie.ale właśnie zrobi się z nich taka galaretka która musisz wyłowić i sobie zjeść z czym tam chcesz :) lub po prostu zmiksować jeśli taka forma galaretki nie przejdzie Ci przez gardło :) a mleczko również możesz wykorzystać do koktajlu np :)
 
Ja to dopiero odkryłam przez stronę na kompie, bo na apce to nie wiem. Jak się zalogujecie normalnie przez przeglądarkę to po prawej stronie są powiadomienia i tam jak to się rozwinie to widać kto dał jaką ocenę albo czy umieścił posta. Jak się kliknie na nick to widać kto to jest i od kiedy na forum.
 
No ja właśnie na kompie to widziałam a jak chciałam sprawdzić kto mi dał negatywy to jakoś mi nie wychodziło :p później pokombinuje bo laptop dalej odemnie :)
 
reklama
Ja też mam parę negatywów i też często od osób, które nie piszą z Nami.
Myślę, że wątek zamknięty zaczyna nabierać sensu.
 
Do góry