reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Przy seksie w ciąży wydziela się oksytocyna, dlatego przy zagrożeniu wczesnym porodem jest to zabronione, żeby nie doszło do przedwczesnej akcji. Mnie zawsze łapie jeden skurcz po tym. Chociaż ostatnio przez te moje infekcje, choroby to straciłam ochotę, ale sny miewam.
 
reklama
Ania! To nie dopuszczalne, aby odcinać ciężarną od świata - musisz to gdzieś zgłosić he he :-D
Ale w ciąży to naprawde można strasznie uzależnić się od internetu, przeglądania tych wszystkich stron, zakupów itd..
Mają napewno na nas niezły zarobek :)

O pogodzie to nawet nie wspomne:hmm: Dziś tak dobrze mi w łóżeczku, a niedługo będe musiała się zbierać i pojechać w tą ulewe na drugi koniec Poznania wrrr

Jeśli chodzi o wagę to raz wskoczyłam na takową w aptece, oczywiście po fakcie dokonałam odkrycia, że jakiś tam pomiar powinnam pominą ze względu na ciążę - przerażenie dopadło, ale cóż - mądry człowiek po fakcie :D

Ja przyznaje się, że jakiś złych ocen nie wystawiałam, więc jak komuś strzeliłam to przez przypadek...
 
Oj na prawdę internet uzależnia , jeszcze patrząc na to ze co i rusz chce się coś kupić i szuka opini na dany produkt to potrafi się przesiedziec cały dzień z nosem w telefonie (bynajmniej ja tak mam)
Co do wagi to się praktycznie co 2-3 dzień waze , kurde teraz to i ja klapki zaloze :p
 
Witam nową koleżankę :) rozgość się.

Ania_Beata, historia z wagą poprawiła mi humor :D W szkole rodzenia omawialiśmy naturalne metody przyspieszenia porodu i seks był, wchodzenie po schodach itd. A i masowanie brodawek :)

Dzisiaj w Poznaniu, fakt, okropna pogoda. Ja wstawiłam jasne ciuszki Małego :D Później pojadę sobie do mamy na ploteczki, a mąż jedzie po wózek i kołyskę <3
O dziwo mimo tej pogody nawet dobrze się czuje, bo czasem ból głowy mnie dopadał i byłam nie do życia.
 
Evelina89 - ja od urbaniaka mam zalecenie 2S - spokój fizyczny i psychiczny:) o seksualnym mowy nie było:) ale przy tych moich wszystkich ostatnich problemach, to ja i tak ochoty na seks nie mam:/ i aż mam wyrzuty sumienia czasami.
Mam nadzieję, że moja szyjka zostanie na tym poziomie, na którym jest, bo już i tak mam dosyć problemów.
 
Poznanianki, która z Was idzie na te warsztaty Świadomy Poród 20 lutego?

My nie mamy zakazu seksu, ale ja od tego bólu w kroczu, jakoś tak unikam :) A mąż co nockę się dobierać zaczyna <haha>
 
Dzis u mnie gorsze wiesci bo mam bardzo podwyzszone leukocyty nadal a nawet wyzsze, a za to crp niskie i nawet spadlo.
Jak zobaczyli te wyniki z usg to nawet mnie chcieli puscic , ale jak jutro zobacza krew to pewnie nie bedzie szans......no to sie pocieszylam chwile

Gosia ja tez mam 36 i jestem po przejsciach i tez drze o wszystko, a twraz ciagle pod gore wiec nie jestes sama. Zapraszamy.
 
Jak mierzą Wam szyjkę? Mój tłumaczył, że szyjka nie jest w linii prostej tylko w kształcie łuku i dlatego mierzy dwa odcinki i je sumuje, w ten sposób miałam zawsze ponad 5 cm, ale ostatnio nie wiem dlaczego zmierzył w linii prostej i wyszło 3,7cm. Trochę mnie tym podłamał, bo różnica spora, dopiero w domu przypomniałam sobie o tej różnicy w sposobie mierzenia. Powiedział, że taki wymiar jest spoko, a normą na tym etapie są 2 cm więc odpuściłam.
U nas od początku wstrzemięźliwość, sny mam wybujałe i ochotę sporą, jak nigdy wręcz;)
Ja jestem z Wrocławia, tutaj dzisiaj wieje.
Kamelon współczuję tego szpitala i leukocytów:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas też abstynencja ale łatwiej ją utrzymać bo mąż na notki pracuje i tylko jedną noc jest w domu. Pogoda pod psem więc jestem senna. Teść zabrał małą na spacer więc pora sprzątać i gotować
 
Do góry