reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Do kakao pasowałaby ten kawałek jak ulał ;-)
Dzień dobry !!!:-)
Mi wczoraj koleżanka przyniosła rurki z kremem i z tofi :-) zjadłam 3 :p :p
 
Bry :) ja spałam tylko 4h dzisiaj :( masakra jakaś. Musiałam wstać już po o 9 zaczynamy Finał Szlachetnej Paczki i muszę być na Magazynie :/
Biegam teraz jak szalona po chacie bo nic nie przygotowane, a za 20 minut muszę wyjść!!
 
Ja tez dzisiaj słabo spałam. I śniły mi sie pierdoły. U mnie na śniadanie dzis długo wyczekiwane naleśniki z owocami i jogurtem. Można powiedzieć, ze marzyłam o nich przez pół tyg:D dzis dzień pełen wrażeń, urodziny dwuletniego syna kolegi, pozniej party organizowane przez pracodawcę na koniec sezonu. Mam nadzieje, że nie padnę. Wracam do kuchni ogarniać ten bałagan po pysznym śniadanku:) dobrego dnia!
 
Ja za to dzisiaj pospałam. Z jednym wstanie na siusiu i do 9.30 w łóżku. Teraz piję kawę i muszę się zebrać, żeby jakoś dzień wykorzystać a nie przeleżeć.

Mam w planach pieczenie pierników.
 
A ja leżę z poduszka pod dupa i ciągle myślę o tej szyjce :-(

Witaj w klubie :)

Poza tym jak mi sie dzisiaj zakręciło w głowie to myslalam, ze padnę. Czy to moze byc skutek uboczny luteiny?

Poza tym rycze jak dziecko z byle powodu...
Dzis spotykam sie z koleżanka, ktora ma chorego na zespół Williamsa synka 8 m-cy. Jak powstrzymać sie od ryku? Moze lepiej i dla mnie i dla niej byłoby przesunac spotkanie.
 
A jak wysoka ta poduszek podkladasz sobie pod pośladki ? Bo ja takiego zwykłego większego bardziej zbiteego jaska,a ja biorę na pół żeby było wyżej to boli mnie brzucho i mam wrażenie ze dziecko się wypina wiec bardziej na płasko mam.

Mnie wczoraj odwiedziła koleżanka no i oczywiście zaczęły się opowieści "ze jedna miała taki porod" a druga urodziła takiego i z taką choroba. Zaczęłam się śmiać bo ostatnio nawet któraś z Was ten wątek poruszyła - od razu powiedział mojej kol żeby mi przestała opowiadać takie zeczy bo ja mam.swoje problemy i nie chce mieć jeszcze bardziej głowy zaprzatanej innymi .. nie wiem jak Wy ale jak ja słysze jakieś źle historie o dzieciach porodach itp to od razu się tym przejmuje biorę za bardzo do siebie i mam właśnie Niesia takie akcje ze teraz chce mi się płakać. Z byle powodu potrafię się rozryczec bo np mąż coś źle zrobił :-(

Myślę ,że te zawroty głowy nie są kochana od luteiny bo ja biorę juz dłuższy czas i nie miałam takich objawów od paru dni również mi się kręci w głowie i mam mroczkow przed oczami jak wstaje albo czasem ciemno mi ale bardziej prawdopodobne ze to z osłabienia organizmu bądź niskiego ciśnienia .
 
Mi sie spalo troszeczke lepiej dzisiaj, moze to dzieki nowej poduszce. Zainwestowalam w rogala z supermami, wielkie to ale super sie na tym lezy!
Mnie tez przerazaja historie o chorobach i zlych rzeczach. Jestem szczegolnie podatna od czasu gdy moja mama zaczela chorowac... nie wiem po co straszyc kobiete w ciazy wg mnie ktos kompletnie nie mysli i nie rozumie, ze kazda kobieta martwi sie o swojego dzidziusia i boi sie o niego. Po co dokladac komus stresow.
Od wczoraj brzuch mnie ciagnie mocniej niz zwykle, a w nocy bolal mnie caly :(
 
reklama
Ja wczoraj odnosilam takie wrażenie ze dziecko się wypina albo z prawej albo z lewej strony miałam takie uniesienie i było to twarde a obok płasko i miekko . Ja na szczęście ostatnio śpię dobrze i w ogóle nie budzę się do ubikacji . Tez śpię z rogalem ale takim do karmienia (teraz wykorzystuje pod głowę ) lub z podlozna poduszka do której się tule i zarzucam nogę :p
 
Do góry