reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Madzia myślę, że nie ma co na zapas się denerwować-my tu lekarzami nie jesteśmy, możemy coś doradzić (dziewczyny nie straszcie tu dziewczyny na zapas) pójdziesz do lekarza i on Ci wszystko wyjaśni itp. :tak:

No właśnie tak myślałam, ze lekarze tak ot nie dają skierowań- z resztą sama ona mi tak mówiła.. Będę musiała na własną rękę lub darować sobie po prostu.. Póki co moja dr nie widziała nic "niepokojącego".. ;-)
 
reklama
Ja po wizycie wszystko dobrze maleństwo wkładało paluszek do buzi wierciło sie serduszko biło waży 140gram wiek z usg 15t4d termin z dzisiejszej wizyty 6maja.
Kolejna wizyta 9grudnia.Kurcze płci nadal nie znam.
Muszę koniecznie umówić się po znajomości do szpitala na Polną no kurcze nie wytrzymam do połowkowego i tyle;)
Chce wiedzieć kto rozwija się w moim brzuszku:)
 
Do góry