reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ja bawarki nie lubię

Majóweczka, Stopa jak Wasze maleństwa?
U nas w miarę:) Tylko mam do Was pytanko ile razy Wasze maleństwa robią dziennie kupke? u mnie na początku było ok 3-4 dziennie a teraz jak ukończył miesiąc to czasami nawet jednej dziennie nie ma:/ piję dużo płynów, daję rumianek, koper ale nic jakos nie pomaga. Macie też taki problem?
 
majoweczka88 my jeszcze jesteśmy w okresie noworodkowym więc nie wiem co będzie z kupkami później ;) póki co jest kilka dziennie ale skoro może być też jedna na kilka dni i jest to w normie to raczej nie ma co się martwić :) najlepiej spytaj pediatrę na wizycie przed szczepieniami :) a jak będziesz szła ze szczepieniami? Nfz, 5w1 czy może 6w1?
 
majoweczka88 my jeszcze jesteśmy w okresie noworodkowym więc nie wiem co będzie z kupkami później ;) póki co jest kilka dziennie ale skoro może być też jedna na kilka dni i jest to w normie to raczej nie ma co się martwić :) najlepiej spytaj pediatrę na wizycie przed szczepieniami :) a jak będziesz szła ze szczepieniami? Nfz, 5w1 czy może 6w1?
Heh...tak się składa ze jak napisałam to mały chwilkę później kupkę zrobił :p to chyba znak:D my szczepienia robimy 5w1 bo To szczepienie na krztusiec trochę mnie przerazil:/ długo się zastanawiałam ale tak już chyba zostanie:) do tego pneumokoki i rotawirusy... Boję się tylko jak mały zareaguje:/ a Wy jak wybraliście?
 
reklama
Ja nic dodatkowego nie szczepię, na pneumokoki mam nadzieję załapać się za rok na darmowy program w gminie, a nad rotawirusami myślałam ale póki Ernest nie będzie szedł do żłobka/przedszkola to je mu odpuszczę.
 
Do góry