reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Stopa30 super, że wychodzicie. Ja to jestem juz 10 dobę w szpitalu z synem.
A w opiece poporodowej naprawdę dużo się zmieniło przez kilka lat.

Żółtaczka nie chce zejść :(
Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
ok. to ja nie chce rodzic... ja poczekam 2 tyg.. 3.. a nawet 5! nie no 5.. nie moge.. max 3..
znow dostalam termin do lekarza na dzien po terminie porodu.. oni w tej Anglii chyba licza ze kazda urodzi po terminie..
 
Majóweczka myślę, że tak skoro jesteśmy z jednej miejscowości :) i Alma Matter z nią współpracuje. Będę rodzić na Raszei jeśli będzie miejsce.
 
reklama
Majóweczka myślę, że tak skoro jesteśmy z jednej miejscowości :) i Alma Matter z nią współpracuje. Będę rodzić na Raszei jeśli będzie miejsce.

Super wybór ze szpitalem ( miałam szczęscie - jak dojechałam byłam ostatnia, bo została jedna wolna porodówka) ja jestem super zadowolona z porodu, trafilam na rewelacyjną położną i tak jak mówili w szkole rodzenia aktywny poród znacznie go ułatwia:) a termofor jest bezcenny... w razie jakby nie proponowali to poproś:) do tego kąpiel w gorącej wodzie i piłka... :D
 
Do góry