reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Mam pytanko do dziewczyn z Poznania które uczeszczaly do Alma matter i już urodziły:) czy do Was przyjezdza P. Karolina czy tez inna położna z Waszego rejonu?

A.. i jeszcze pytanko czy zamierzacie utworzyć post dot. macierzyństwa czy wszystkie tematy odbywają się już w wątku zamkniętym?
 
Mam pytanko do dziewczyn z Poznania które uczeszczaly do Alma matter i już urodziły:) czy do Was przyjezdza P. Karolina czy tez inna położna z Waszego rejonu?

A.. i jeszcze pytanko czy zamierzacie utworzyć post dot. macierzyństwa czy wszystkie tematy odbywają się już w wątku zamkniętym?
Ja akurat mam położna z rejonu choć jak bardzo Ci zależy to możesz się umówić z Karoliną :)
 
Mam pytanko do dziewczyn z Poznania które uczeszczaly do Alma matter i już urodziły:) czy do Was przyjezdza P. Karolina czy tez inna położna z Waszego rejonu?

A.. i jeszcze pytanko czy zamierzacie utworzyć post dot. macierzyństwa czy wszystkie tematy odbywają się już w wątku zamkniętym?
Majóweczka a może ty chodziłaś na zajęcia z którąś z Nas? Bo 3 z nas chodziły do Alma Matter, z czego dwie do jednej grupy :D
 
Właśnie się zastanawiałam jak było w Waszym przypadku:) ja bardzo różnie chodziłam na zajęcia bo musiałam uważać w ciązy - na końcu nie mogłam nawet na zajęci tylko dla przyszłych mam chodzić a zależało mi bardzo:/ kojarzycie może co na zajęciach z tematyki szczepień było? Dzisiaj byłam z malym na pierwszej wizycie patronażowej i trochę się przeraziłam nie tylko kosztami ale też ilością szczepień... Zastanawiam się co na ten temat mówili w Alma Matter np. o szczepionkach 5w1 itp.

Mamą życzę spokojnej nocy:) a przyszłym mamuśką radzę się wysypiac:D
 
Ostatnia noc w szpitalu i jutro już dom. Jak się cieszę. Ale i tak jestem w szoku, że tak się przez 5 lat pozmienialo. Teraz po cc wypuszczaja w trzeciej dobie po cc, kiedys bylo 5, po naturalnym na drugą. Z jednej strony fajnie, ale jednak to takie zostawianie samemu sobie.
Dziewczyny to jest prawda, że teraz położna środowiskowa przychodzi kilka razy do domu czy tylko raz jak było kiedyś. My dopiero jutro załatwimy przychodnie i sie zastanawiam.
 
reklama
Dziękuję Majoweczka. Oj dużo się zmieniło :-) mąż też nas umowil na wtorek na 9 ta. Tylko musi po nia pojechac, bo daleko poza rejon sie przeprowadzilismy. No i na 100%dzis wychodzę.
 
Do góry