reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam sie z rana ;-)

Sylwia to ciekawe podejście lekarza, nie ma co :/

Od rana u mnie słonko, ciekawe jak dalej, może bym poprala dziś maskotki małej..

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sylwia widze ze tez masz przeboje z lekarzem :/ jakbym swojego widziala, co nie powiem to norma bo ciaza i koniec tematu :/ z terminem nastepnej wizyty tez zaszaleli nie wiem na jakim swiecie oni zyja ;/

Kasia u mnie wreszciw tez slonce pogoda mnie wysluchala takze pranie bedzie ;)


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sylwia ja chyba też popiore te zabawki i zostało mi pare ciuszkow, które trzeba w rękach przeprac ;-) sprawdziłam prognoze pogody i opady zapowiadaja dopiero pod wieczór ;-) takze powodzenia z praniem!

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana.
Dzieci i mąż wyprawieni do przedszkola/szkoly/pracy:biggrin2: a ja moge sobie w pelnym spokoju spedzic czas do poludnia. Choć fura prania czeka na prasowanie.
Plucik ja mam zaplanowaną cc na 10.05 i szczerze Ci powiem, że najmniej boje się znieczulenia. W pierwszej dobie po cc boli najbardziej.:no2: i to mnie przeraża.
W koncu za oknem piekna pogoda, aż chce się robić.
Dziweczyny powiedzcie mi kiedy skladacie wnioski na macierzynski? I czy od razu deklarujecie roczny urlop? Dziś mam iść do kadr złożyć wniosek, bo przypuszczam, ze po porodzie nie za bardzo będzie mi się chciało biegać za tym.
 
A we wniosku nie trzeba konkretnych dat wpisać? Ja biorę roczny płatny 80%. Wniosek sobie przygotuje i poproszę męża żeby zawiózł, jak będę się kiepsko czuła. Zadzwonię sobie do kadr i zapytam dokładnie co i jak potrzeba i już.
 
Witam z rana:) u nas tez słońce świeci ale pewnie i tak zniknie :( juz nie pamiętam kiedy ostatni raz było fajnie ciepło do tego dostałam katar :(
ja urlop macierzyński dopiero będę składać po porodzie masz na to ileś czasu tylko nie pamiętam ile.
Mąż poszedł odprowadzić córkę do przedszkola i na zakupy później będzie szedł na działkę. Ja dziś do południe odpoczywam !:)
 
reklama
Do góry