reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Plucik też bym nie chciała cesarkę, ale jak będzie to nie ma wyjścia.

Misuria niby dieta cukrzycową jest ale tylko do momentu aż cukry się unormuja, bo przez poród i zmiany hormonalne jeszcze szaleją.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem wiem ale ja się boję tego całego zaszczyku w kręgosłup :/ nie mogę o tym myśleć bo normalnie zaczynam się bać całego porodu a tak na niego czekałam !:)
 
reklama
I co się na wizycie dowiedziałaś?

w sumie to nic...
mam sine wokol pepka- to normalne "jestes w ciazy"
mam mega kolki jak chodze nawet tempem rocznego dziecka - "jestes w ciazy - to normalne"
ucisk i bol pieczenie klucie w kroczu "to tez normalne-jestes w ciazy"

a i mowie ze biore tabletki na tarczyce (to byla wizyta z lekarzem ktory jest endo badz zna sie tam na tym wszystkim) mowie mu ze jak dluzej nie zjem to mam biegunke po tabletce... albo takie bole jakbym musiala do wc.. a on ze mam brac tabletke po jedzeniu... hm?!
 
Do góry