reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam z rana :) pogoda wydaje się na ładna :p zobaczymy rano było zimno córka w przedszkolu a ja leżę :p
Jakoś nic mi się nie chce :/ do tego jakąś dziwna wydzielina mi wyszła jak się podcieralam coś galaretowego żółtego ...i się zastanawiam czy nie iść do lekarza czy to porostu czop bo tego dosc dużo było....
 
reklama
Witam się i ja, u nas dziś koszmarnie, szaro, buro... Nic sie nie chce, nawet śniadania nie ma siły sobie zrobić :D

Ja tez uważam, ze to czop.
 
Witam się i ja.

Właśnie siedzę u fotografa, zdjęcia do prawa jazdy robiłam. Muszę dziś złożyć wniosek na wtórnie, bo na starym adresie zameldowania jeżdżę a potem to nie będzie kiedy z dzieckiem w urzędzie komunikacyjnym.

Plucik pewnie czop.

U mnie cisza tylko brzuch jak na okej cały czas boli. Jutro wizyta.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozkręcacie się powoli :) u mnie nadal brak jakichkolwiek oznak, wydzielina tylko jakaś dziwna jest.. :/
Kciuki trzymane dalej za wizyty dzisiejsze :)

mimo wczesnej pobudki jak na razie się trzymam, słońce było i się zmyło.. Umyłam okno w pokoiku małej bo wołało już o pomstę do nieba :D i co? 10min po tym jak skończyłam śnieg z deszczem - pogodo uwielbiam Cię! a w planach było pranie..
 
U mnie słonko świeci ale z temperaturą szału nie ma :/

Również czekam na jakąś pierwszą oznakę rozpakowywania się i póki co nic a do terminu juz tylko 9 dni, znając siebie to wiem, że za tydzień zacznę ostro świrować :D

Wczoraj przemalowaliśmy na biało stolik do pokoju Ernesta, łóżeczko zwykłe i turystyczne złożone (i przetestowane przez koty :D ) więc tylko czekamy na nowego mieszkańca hehe
 
reklama
Do góry