reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Jest inaczej przy wynajmie a inaczej przy własnościowym mieszkaniu no i jeszcze lokalizacja. Zresztą jak ktoś ma mieszkanie własnościowe to najczęściej i tak ma kredyt. A jeszcze inne opłaty są jak ktoś ma dom. Nie ma czynszu, ale ogrzewanie i utrzymanie takiej powierzchni też kosztuje.
 
reklama
Gdzie są takie niskie ceny mieszkań?
Ja za dwupokojowe mieszkanie pod Warszawą płaciłam 1450 zł + opłaty (najem). W sumie wychodziło do 1800 zł. Stąd po zajściu w ciążę decyzja o przeprowadzce do teściów. Na wynajmie byśmy zbankrutowali.
 
Dziewczyna mojego kuzyna za sam pokój płaciła chyba 400 zł czy nawet więcej, więc nie bardzo wiem skąd cena 400-500 zł czynszu za mieszkanie. Nie wydaje mi się to zbytnio realne chyba, że mówimy o mieszkaniu wlasnosciowym.

Plucik wynajmujesz?

Niesia_88 Wawa rządzi się swoimi prawami ;) nie oszukujmy się, ale stolice mają to do siebie, że tam stawki wyzsze... nie tylko w Pl ;)
 
Tak wynajmuje w bloku . Czynsz 400 zł płace +światło w czynsz wchodzi woda i ogrzewanie. Za czynsz i światło wychodzi 513zł dokładnie.
 
Ja nie mam czynszu, płacę według liczników i wychodzi tak średnio 400zł za wodę, gaz, prąd, śmieci, tv i internet + wiadomo dochodzi hipoteka :D jak wynajmowaliśmy kawalerkę to płaciliśmy tylko niewiele mniej więc u nas się nie kalkulowało ;) jednak kawalerka była w miejscu strategicznym Poznania a teraz mieszkamy kawałek pod miastem więc to też ma wpływ. My jesteśmy zadowoleni, mamy ciszę, zieleń no i finansowo jest też dobrze :)
 
reklama
Ja tez o wynajmie :)

Sylwia.ka jak to 500 zl już z odstępnym dla właściciela?

Ja mam 47m2. Czynsz 250 zl, gaz 100 zl, prad 180 zl, no i kredyt na mieszkanie co miesiąc :)

Plucik a odstępne?

Itucha a oplata za remonty, ścieki, części wspólne, odśnieżanie i czystość? Jak nie ma czynszu to kto za to placi?
 
Do góry