reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Oj tak jestem doświadczona:biggrin2: najstarszego syna urodzilam poprzez cc, coreczke sn i zdecydowanie lepszy jest porod sn. Dlatego bardzo chciałam teraz też urodzić naturalne. Ale za stara już jestem na ryzykowanie w tej kwestii i postanowiłam, że będzie tak jak lekarz zdecyduje:biggrin2:
 
reklama
Stopa to już masz porównanie porodowe ;-) duży plus, że znasz termin i juz sie aż tak nie musisz stresować ;-) chyba, że małe będzie miało inne zdanie niż lekarz i sie zacznie pchać przed terminem cc :p

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stopa30 to masz termin cc jak ja termin OM :)

Udało mi się dotrzeć do lekarza do diabetologa. Jednak autem jest lepiej. W tych autobusach to jakbym zaczęła rodzić to pewnie nikt by nie zareagował.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciążowe narzekania to co innego – można a nawet trzeba narzekać ile wlezie ;)

Sylwia, ja mieszkam w KRK i tutaj nie wynajmiesz mieszkania z opłatami za mniej niż 1700 zł. Same opłaty: gaz, prąd, czynsz to około 500 zł. Sama wynajmuję ludziom swoje mieszkanie i 2 pokoje to 1500 zł + opłaty – zależy to od lokalizacji ale moja nie jest dobra więc gdzieś w ciekawszym miejscu to jeszcze drożej.

A ja wolę poród z zaskoczenia – nie chcę znac terminu – chociaż w tym przypadku znam termin wywołania ale mam nadzieję że przed terminem wywołania zmuszę go do wyjścia myciem okien i sexem ;)
 
Pyszczek28, ja to tak pisalam w tych dolnych granicach.. ja wiem ze jest o wiele drozej w Wawie, Krakowie czy moze we Wrocku bo to takie miasta... ale ja np w PL mam czynsz jakies 400-500zl chyba. Tylko to kamienica... piece na wegiel.. ogrzewanie tez... wiec jak dojdzie wegiel 600zl/tona + swiatlo.. woda.. smieci to tez wychodzi wiecej... ale tak to tanio mamy... a sa tez jeszcze tansze mieszkania...
 
reklama
Do góry