reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Witam.
Też u mnie słońce. Ale chyba chłodno jest. Ja dzisiaj jadę zrobić ostatnią morfologię i przeciwciała.

Plucik no odpoczywaj trochę jak chcesz do terminu wytrzymać :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Dzis dzien z typu nic mi sie nie chce. Zmuszam sie na sile do robienia czegokolwiek. Malutka pręży sie dzielnie w brzuchu :-)
Termin mam na 16 maja, ale nie ukrywam, ze chciałabym urodzic wcześniej.
Co z przenoszeniem ciąży, to syn przez dwa tygodnie po terminie opieral się z wyjsciem, za to córka urodzila sie tydzien przed terminem. Dlatego teraz mam nadzieje, ze tez tak bedzie.
Z tego co widze, ze wiekszosc z Was ma juz dzieciaczki prawie, ze gotowe do wyjscia.
Milego dnia zycze a ja sie dalej zmuszam do zrobienia czegokolwiek:biggrin2:
 
Cześć laski
Czy możemy po porodach robić taką listę
-jaki był termin z om
-jak my myślałyśmy że będzie
-jak chciałyśmy żeby było
-jak chcieli lekarza
-i jak wyszło
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

strasznie mnie to ciekawi

Jako ze dziś zaspaliśmy do 9.45, a urodziny córki -torty i inne rzeczy trzeba ogarnąć to uciekam

MIŁEGO DNIA!!!!
 
reklama
Do góry