reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Kameleonleon zapalenie pęcherza?
Niestety mój lekarz był na zwolnieniu musiałam iść do innego, a z badań wynika że dalej mam 5-10 leukocytow ale nic na to nie dostałam. Jestem już wykończona dzisiaj w nocy wstawalam co1,5godz do toalety i pierwszy raz w życiu czekałam kiedy ta noc się już skończy :(
Grzyba też nie mogę wyleczyć tak mi się wydaje i do tego inny lekarz mnie nastraszył że mam gbs dodatni ale sprawdziłam mi inne bakterie wyrosły. Mam nadzieję, że już nie będę musiała iść do kogoś innego niż mój prowadzący bo przeżyłam w tym tygodniu koszmar.
Że też przed porodem mi się musiało to wszystko przyplątać
 
No ja wzielam urosept i sok z zurawiny i pije dużo i posmarowałam pimafucortem. Na szczescie wewnatrz nic nie czuje i biore tez probiotyki.... zobaczymy jak nie to antybiotyk znowu ale to zamkniete kolo i chyba juz do porodu bo ja mam cc 27 kwietnia.
 
Ja bakterii w moczu teraz nie miałam, to się udało wyleczyć, leukocytów też nie. Ale ja co jakisz czas mam infekcję na zewnątrz. Dopiero co udało mi się zaleczyć, na zmianę pimafucort albo clotrimazolum. Raz miałam grzybka wewnątrz to wyleczyłam globulkami clotrimazolum, na szczęście nie wpłynęło to na skrócenie się szyjki.
W pierwszej ciąży ani razu nie miałam infekcji a w tej się trochę namęczyłam.
 
Ale dziś zaszalałam posprzątałam pokój dziewczyn, zrobiłam przegląd zabawek, nawet kanapę odsunęłam żeby z tyłu odkurzyć. Coś mnie tknęło i pociągnęłam pościel do łóżeczka że mąż tylko włoży. Od godziny odpoczywam i nawet jednego skurczu nie mam a po takim wariowaniu spodziewałam się. Młoda tylko się wypina i wędruje z lewej strony na prawą.
 
Witam z rana.
Oj widzę ciężkie tematy przerabialyscie, a ja jakos nie mam do tego głowy, żeby przyłączyć sie do dyskusji o 500+, wiec zostawie to bez komentarza.

Co do porodu, to boje sie..z każdym dniem bardziej.. najbardziej to chyba takiego zaskoczenia i rozkminiania czy juz ew. jechać do szpitala czy to takie skurcze czy nie takie..

Wczoraj miałam natchnienie i ubraliśmy z M łóżeczko, teraz zupełnie inaczej wygląda niż takie gołe ;-) dzisiaj w końcu chce sie spakować, jeszcze pare rzeczy muszę poprasowac, m.in. swoje koszule do karmienia i mam nadzieję, że juz torby mi dzisiaj nareszcie podeschna do końca.

Póki co ładne słoneczko, mam nadzieje, że już tak pozostanie do końca dnia, zupełnie inne myślenie jak takie slonko zagląda niż jak kolejny dzien z rzędu pochmurnie czy deszczowo.

Miłego,słonecznego dnia majóweczki :-*
P.S. Ciekawe która z nas kolejna sie rozpakuje ;-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rowniez sie witam ;) m
Czytalam na bierzaco, ale o 500+ nie chce sie wypowiadac.

Temat porodu jak Was czytam to uwazam siebie za jakis bardzo dziwny przypadek wczensniej moze i sie troche stresowalam a teraz? Co ma byc to bedzie, w ogole jakos o tym nie mysle. Kazda z Nas to czeka i odwrotu nie ma. Nie chce sobie zawalac glowy takimi myslami, jestem nastawiona pozytywnie i niech tak zostanie :)

U mnie noc dobra :) slonce przebijalo sie przez szyby wiec pora byla wstac :) zaraz sniadanko a potem jazda z M po sklepach typu castorama.

Odebralismy wozek :) maz mial wieksza ucieche jak ja. Jezdzil nim po mieszkaniu stawial daszek cos tam odsuwal mowil juz do niego jakby corcia byla w srodku :D hehe piekne to byly momenty :)
A dzis mam nadzieje ze pokoik bedzie skonczony pod wzgledem wniesienia mebli do niego. Dekoracje pozniej bede robic :)
Wrzuce fotki wozka, lozeczka jak ogarne mieszkanie bo narazie znow jest plac budowy :D
 
reklama
Do góry